Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenképp gyerekeknek készült...

Mindenképp gyerekeknek készült zenét kell hallgattatni a babával/kisgyerekkel? Van itt olyan, aki a saját kedvenceit hallgatja/hallgatta a kicsivel, és nem gyerekdalokat?

Figyelt kérdés
Nyilván nem keményebb zenékre gondoltam, hanem kellemes, lágy, dallamosabb dalokra. Nagyon rossz anya leszek, ha a gyerekemmel nem mesezenéket és hasonlókat hallgattatok, hanem a saját kedveceimet? A dvd-n megjelenő meséket nyilván nézheti majd (tv-műsort nem, mert nincs tévénk), és ha azoknak a zenéit kéri, akkor hallgathatja, de nagy gond, ha az idő nagy részében a "felnőttesebb" zenéket fogja hallgatni?

2015. jan. 29. 16:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az enyém 15 hónapos,kedvence a Zsolti a béka 2,és David Guetta Bad.
2015. jan. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy én nem fogok vele gyerekdalokat hallgatni. :D

A hideg ráz tőlük. Jó, nyilván nem metált, de olyanokat, amiket szeretek.

De én is előbb tudtam kívülről a komplett István a királyt, mint bármelyik ovisat.

2015. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az én egy éves lányom kedvence a Stone Temple Pilots. Imád arra elaludni. A gyerekdalok látványosan untatják.
2015. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Hú, látnátok, hogy a 2 éves lányom hogy rázza a fejét az igazi rockzenére!! :))

Én mindenfélét hallgatok hangulatomtól függően.

Sokszor pedig ő kéri, hogy a rádiót kapcsoljam be, arra táncol.

De a népdalokat is nagyon szereti.

2015. jan. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat, mindenkinek ment a zöld!:)
2015. jan. 30. 13:09
 16/16 Tom Benko ***** válasza:
100%
Nálunk nagyon megy a rock. A kisebbik még nagyon nem tudja kifejezni magát, de az ördögvilla meg a léggitár, már kezd alakulni, a nagyobbik rendesen nyomatja. Mellette nagy kedvenc még Halász Judit. Gergő ki is találta, hogy ha nagy lesz, csinál egy koncertet, ahol egymás után lép fel a Slayer és Halász Jutka néni... :D
2016. febr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!