Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2014 májusi babák anyukái!...

2014 májusi babák anyukái! Mit tud a babátok, kúszik mászik már? Gagyog? Mit eszik?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 17:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nalunk nincs el kisagyban csak ejszaka alszik ott! A jatszoszonyegen van sokat illetve agyon, es mivel mar ül ezert

etetoszekben is(imadja)! Peobalunk sokat hason lenni, sztem lustasagbol nem kuszik mert forogva eler mindent!!

2015. jan. 29. 17:56
 12/19 A kérdező kommentje:
Ejszakakat atalusszak babaitok? Fogacskak?
2015. jan. 29. 18:00
 13/19 anonim ***** válasza:

6 foga van. korán, 4 hónaposan már kijött az alsó kettő

leginkább rengeteg nyáladzással járt, egyéb baj nemigen volt, nagyon minit volt nyűgösebb nappal, akkor kentem is neki Dologellel, rendbe is hozta.

felül van most 4 neki


van, amikor korán kel (5-6)óra ált mert szeles olyankor kiveszem c alakban simizem a hasát, magam mellé veszem, alszunk tovább "reggelig" kb 8-kor első evés, van amikor 9 re elcsúszik

2015. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
*fordított c alakban
2015. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nekunk sincs allando napirendunk! Mindig maskor kel , ezaltal maskor van az etkezs!
2015. jan. 29. 18:13
 16/19 anonim ***** válasza:

Most kezd mászni, még négykézláb hintázásból néha lép előre.

Ülni még nem tud, kúszni elég gyorsan megtanult.

Alsó két metsző már kint van, most a felső metszők jönnek kifelé.


Szerencsére 6 hetes kora óta éjjel 10-12 órát alszik. Napközben meg elég változó.

2015. jan. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

fiam május végi.

kúszik 6 hónapos kora előtt kb egy héttel kezdte. most 3 hete már feláll bútorokba kapaszkodva, egy-két lépést meg is tesz. mászni pár napja kezdett (ez kicsit fura volt hogy előbb áll, mint hogy mászna/ülne, de védőnő szerint nem gond).

fogacska még nincs :( az alsó 2-t kb 2 hónapja érezni de egyszerűen nem akarja áttörni az ínyt.

bár szót mondogat, de nem érti még nyilván a jelentésüket. a mama, a nem és a baba megy eddig :-D

2015. jan. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kisfiam holnap lesz 8hònapos.6honaposan kezdett kuszni.a hét elején kezdett mászni. Féloldalas már ül,ha leültetem akkor egy ideig úgy is marad,ha megunja akkor lélekszám hasra. Kiságyba és földön is szépen eljatszik egyedül. Éjszakát 2hetes kora óta végig alszik.

Fogunk még nincs. De már szerintem lassan attorik.nagyon sokat kacag és beszélget.

Eszik gyümölcsöt,tejpèpet és üveges bèbiètelt,ha olyat főzök azt is meglesz.

2015. jan. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

9. vagyok, júniusi babával.

Mászik ezerrel, már az egész lakás az övé, bármerre megyek jön utánam, és most két hete az állás a legjobb móka, mindenbe belekapaszkodik és áll. Néha sikerül visszaereszkedni a földre, néha még borul.

Ülni egy kézzel támaszkodva ül.

Sokat kacag és dumál. Jelzi ha éhes: nyam-nyam.

Hintázni szeret, és a felépített torony lerombolása is nagy sláger.

Foga még egy sincs.

Enni már sokmindent eszik,a tízórai és az uzsi van kiváltva, többnyire én főzök neki, de eszik üveges kajcsit, meg tejpépet, bébi tejdesszertet is.

Napirendünk is van +-fél órás csúszással.

2015. jan. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!