Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar szilárdabb...

Miért nem akar szilárdabb ételt enni az 1 éves kisbabám?

Figyelt kérdés
Még mindig csak a pépeset eszi meg,amiben pici darabok vannak kitolja a nyelvecskéjével.Tudom,hogy ezt nem szabad sürgetni,de már ideje lenne nem?6hónaposan kezdtem a hozzátáplálást,addig csak szopika volt.A ciciről meg 1 hónapja álltunk le.
2010. febr. 9. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de hallgass rám, és mindig minden evésnél tegyál a keze ügyébe rágcsálható ételfajtákat, gyümit, főtt zöldséget kekszet stb. mert úgy jársz mint én hogy 2 éves múlt a fiam és nem hajlandó még mindig ilyen darabosakat enni.

Kivizsgáltattuk, semmi baja, csak már annyira rögzült benne hogy az étel csak pépes lehet amit nem kell rágni, hogy most kétszer annyi időbe telik, mire eredményt érünk el etéren.

Borzasztó macerás és aggasztó is.

2010. febr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!