Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babának hogyan...

8 hónapos babának hogyan adhatok banánt? Az egészet megeheti vagy ki kell vágni a közepét?

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 21:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
valahol meg azt írják déligyümiket 1 évtől lehet csak adni..mert nem a mi terményünk
2015. jan. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Ez komoly? Én már narancslevet is adtam neki. Nagyon szereti.
2015. jan. 31. 23:05
 13/23 anonim ***** válasza:
Elképesztő,h miket lehet hallani :) Ezek szerint a sárgabarack, dió, mák nyugodtan adható, mert a mi terményünk... Hülyeség. Sok megbízható táblázat van a neten is, de a védőnő/orvos is biztos adott. Az ilyen különleges, ráadásul értelmetlennek hangzó tilalmak csak arra jók,h jól összezavarjanak. Banánmag és mi terményünk :D
2015. jan. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Meg ha így vesszük, akkor krumplit se, mert az meg Amerikából lett behozva. Vagy az nem gond? Lényeg, hogy magyar földben nőjön? Nem értem a logikát ebben. :D Illetve, ha van narancsfám vagy citromfám arról ehet? :D
2015. jan. 31. 23:41
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem azzal van a baj, hogy nem magyar földben termett, hanem, hogy ahonnan hozzák zölden szedik le és mikor ideér vegyszerekkel kezelik, hogy megérjen. Ezek a vegyszerek a veszélyesek a babáknak és ezért nem ajánlják. Én 8 hónapos koráig vártam vele, akkor vezettem be és nem vágtam ki a magját. Mandarint is 8 hónapos korától adok. A narancs az, amivel megvárom az egy évet, mert szerintem nagyon savas.
2015. febr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

13 nem ellentetje egymásnak, nem minden bogár rovar... :D


11

2015. febr. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

14 szerintem arról van szó, hogy minden népnek a saját gyomra a saját földi javaira van beállva, kókuszlével sem lenne jó egy babát itatni


ismerőseim a nagy thaiföldi nyaralást végigwc-zték. és ők felnőttek..


a narancs 60 fokban terem Afrikában, itt kihal az erkélyen, ha elvetem magját


babák zsenge gyomrát zsenge dolgokkal kell felkészíteni az életre:D

2015. febr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
15 igen! az a nitrát, plusz amit én is írtam
2015. febr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Egyébként helyesen: minden bogár rovar, de nem minden rovar bogár.
2015. febr. 1. 00:54
 20/23 anonim ***** válasza:

15-ös,


A barackot is zölden szedik le, mégis 4 hótól adod a gyereknek.

A krumplit, répát meg úgy kezdik, hogy talajfertőtlenítés, majd jöhet a növény és a kezelése. Csak erre ráírhatják még azt is, hogy bio. A bio minőséggel azt szabályozzák kb. hogy mik a kötelező vegyszerezések.

Ha ilyenektől aggódsz, vegyél hűtőházba őstermelőktől leadott zöldséget gyümölcsöt. Ott a legkisebb az esély, hogy túlvegyszeretett gyümölcsöt kapsz, bármilyen is.

2015. febr. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!