Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy segíthetnék 10 hónapos...

Hogy segíthetnék 10 hónapos kislányomnak?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hónaposan fellát 8 hónaposan már körbe ment a kiságyban. Most 10 hónapos de ha megfogom a 2 kezét az istennek sem akar lépegetni inkább leül. Hogy segíthetnék neki?
2015. febr. 1. 08:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Köszönöm, hogy van néhány ember aki érti amit írtam. Kérdező igazad van, te gyermeked, te dolgod, segítség képen írtam, amit írtam, nem bántani akartam. Elmondtam a saját példám okulás képen. Hogy mi nagyon megjártuk a korai járást. (hozzáteszem nem én erőltettem) 12 hónaposan lépeget: bútorba kapaszkodva 2-3 lépést. Ennél többet nem kell, esetleg kevesebbet picivel. 2 hónapja van még a te gyermekednek. Nem győzködlek, csak kérlek olvass utána és kérdezz utána !!szakértőktől!!, minek mi a következménye.
2015. febr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%
A 4-esnek igaza van. :-) A lányom pl. júliusban felállt 11 hónaposan, és elkezdett kapaszkodva lépegetni, és csak október közepén!!!!! 14-15 hónaposan kezdett el magától járni. Azzal segíted a legjobban, ha nem vezeted a kezeddel, hanem magától mászik, lépeget, majd saját magától elindul. Ha vezeted, akkor semmit nem fejlődik. Ne akarj, ne legyél olyan anyuka lenni aki büszkélkedik azért, mert a gyereke hamar csinál ezt-azt, ezzel neki okozol kárt.
2015. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat az offért, az én fiam 10 hónapos lesz. Már 1 hónapja lépeget a bútorok mellett. A legújabb mániája, hogy kézenfogva szeretne sétálni. Bevallom néha-néha szoktunk így, de igyekszem nem sűrűn. Viszont most már ott tartunk, hogy ha bárhol máshol fogom meg, akkor eltolja a kezeimet és máris kapaszkodik bele, hogy sétáljunk. És ha én ezt nem szeretném, akkor sikítva ordít. De olyan szinten, hogy a decibel mérő tuti kiakadna. Nem tudom mit csináljak vele.
2015. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Utolsó, szerintem vegyél neki ilyen tolhatós járássegítőt vagy mit, ilyet: [link]

Ez jobban segíti az egyensúlyozást, nem olyan rossz mint a kézen fogva járkálás, ha ilyen türelmetlen a babád, ez segíthet, lányom már 1,5 hónapja jár, és bár nem volt ilyene ma kipróbált egyet egy boltban és nagyon élvezte, jópofa cucc.

2015. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Köszi 14-es! Lehet veszek egyet. 13.
2015. febr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: nekünk is pont ez volt, hogy bármit csináltam ő járni akart. Volt egy kismotorja ő abba kapaszkodva állt fel és sétált mikor mi nem voltunk hajlandók a kezét fogni. Eleinte eltettem a szekrénybe a kismotort , hogy csak azért se sétáljon, de végül elől maradt a hiszti miatt.
2015. febr. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!