Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lipobase repair krém használt...

Lipobase repair krém használt ekcémás babátoknál?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 és fél hónapos, elég csúnya az arca. A doktornőtől szteroidos krémet kaptunk, de mondta, hogy azt csak egy hétig használjuk. 3-4 nap alatt szépen el is tüntette az ekcémát, de visszajött. Már nem szeretném a szteroidosat használni. Nektek milyen szer vált be?
2010. febr. 9. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
exxema repair
2010. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Az én lányom is ekcémás, tőlem örökölte... Ezt a krémet is használjuk, nagyon szeretem, de nálunk csak hidratálásra vált be. Az ekcémás foltokra sajnos már csak a szteroid jó... Nemrég írt fel a dokim egy új krémet, azt mondta, ez kevésbé erős és veszélyes. Úgy keverték ki, úgyhogy nem tudom az összetételét, kérdezz rá esetleg, milyen lehetőségek vannak még. Az utóbbi néhány hónapban a lányomnak is arcán jött ki, míg rá nem jöttem, hogy a bébiételtől van. 4 hónaposnak való málnásat adtam, mert úgy tudtam, hogy a magok az allergének, és azt a gyártási folyamat során eltávolítják. A védőnőm kérdezett rá, és mondta, hogy az aprómagvas gyümölcsöknek nagyon magas a fehérjetartalma, és ez is allergizálhat. Mióta ilyent nem kap, sokkal jobb a helyzet.
2010. febr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Érdekes, nálunk az exxema egyáltalán nem használt, dobhattam ki.
2010. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
A lányom is és én is ekcémásak vagyunk.Mindketten ezt használjuk.Azt nem mondanám,hogy teljesen eltünteti,de nem durvul el.Ha nem használjuk,akkor sokkal csúnyább lesz.Mi már nem is megyünk bőrgyógyászhoz,legutóbb is azt mondta,ez semmi,ezzel nem kell járni.Ahhoz képest a kislányomon van a két kezén,a lábán,bokáján,arcán,hátán...ez tényleg semmi.
2010. febr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó. Más nagyon nem használt neki.
2010. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!