Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hónapos babára milyen...

Pár hónapos babára milyen cípőt adtok amit nem rúg le?

Figyelt kérdés
Pl. lábfej nélküli nadrághoz mit adtok? A tépőzárast, a megkötöst, a gumisat, mindent lerúg 2percen belül :-) Linkeknek is örülnék.
2015. febr. 2. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Otthon csak zokni vagy harisnya volt rajta, de ritkán adtam rá ilyen nadrágot piciként.

Ha mentünk valahova, akkor meg vagy a lábfejes overál, vagy kocsicipő volt neki (kinézetre normál cipőnek tűnt), vagy szintén zokni (melegben).

2015. febr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
na hát azért akartam cípőt adni rá,hátha fenn tartja a zoknit :-) sportot űz a lerúgásából.
2015. febr. 2. 12:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Bentre simán csak zokni, kintre vastag harisnya+bélelt csizma overál anyagból, a bokarészénél van gumis szűkítés.

4hónapos

2015. febr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Van vagy 2tucat pár zoknink(örököltünk több felöl), csak azt nem tornázza le magáról, aminek kb3cm széles a gumirozott része.4ilyen pár van, a többivel már nem is próbálkozom.
2015. febr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rugdalózót adtam rá. Egy pici babának az a kényelmes, nem a nadrág, a zokni és a cipő.
2015. febr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor nem csak nekem van iyen kis zoknivadász gyerekem. :) Próbálom megtalálni a középutat hogy ne is legyen szoros, de ne is rúgja le magáról.

Kedves 3-as, én még sosem láttam ilyen picinek csizmát. :) Alá megy az overál alá, ha kiviszed?

2015. febr. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a fiam harisnyát használ, azon megmarad a zokni. Ha hideg van, mehet rá másik nadrág.

De volt már, hogy gond nélkül hozzávarrtam a zoknit a nadrághoz. Bejött :)

2015. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
dehogyisnem,olyan kényelmes plüss nadrágok vannak már,hogy csak na :-) akkor majd nézek jobban gumirozott zoknit. köszönöm a válaszokat
2015. febr. 2. 15:15
 9/9 anonim ***** válasza:

3as vagyok

Kocsicipő azt hiszem a hivatalos neve, de magasszárú, térdig ér.Hordozókendőzünk, oda nem ajánlottak a lábfejes nadrágok, így az overál sem, kantáros 'sínadrágjaink' vannak.

2015. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!