Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás után ki szokott...

Szoptatás után ki szokott vissza a cicire?

Figyelt kérdés
Terhesség előtt cigiztem de ahogy megtudtam a babát letettem. Most 8 hos a babám és elapadt a tejem. Nagyon gáz ha újra cigizek? Persze csak pár szálat és csak a teraszon amikir a babám alszik. Séta játék közben nyilván nem.
2015. febr. 2. 20:54
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Cigire nem cicire :D Predektiv bevitel. ....
2015. febr. 2. 20:55
 2/23 anonim ***** válasza:
a pár szál egyenes út a visszaszokásra. ami szerintem eszement baromság ha már egyszer letetted.
2015. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

férjek jelentkezését várjuk??? :DDDD

bocs, de olyan "jópofán" írtad el :)))

szerintem ha meg tudod állni, nem gyújts rá. te is tudod, hogy nem sok ideig működik a csak 1-2-3 szál dolog, mindig emelkedik, akkor meg újra le kell szokni. ha kibírtál 1,5 évet, szerintem butaság rágyújtani :)

2015. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Baba előtt is 4-5 szálat szívtam naponta.
2015. febr. 2. 20:57
 5/23 anonim ***** válasza:
Hát én sajna visszaszoktam.
2015. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy a gyerek közvetlen közelébe akar cigizni ??!! Kedves kérdező nagy dohányos voltam terhességem előtt ahogy megfogant a pici leraktam és megérte. Nem mondom hogy nem esne jól egy stresszesebb napon a cigi, de megállom.Így ami pénz arra menne el ( itt megjegyezném apuka is dohányzott de letette a terhességem alatt) eltesszül megtakarításba a picinek :) havi 40000ftot így lesz miből elindulnia az életben. Ha már ennyire ügyes voltál ne szokj vissza rá!Légy büszke magadra és amit cigire költenél tedd félre a picinek.A.
2015. febr. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Inkább gondolj arra, hogy akár a gyereknek, akár magadnak mennyi mindent vehetnél abból a pénzből, amit elszívsz. Kezdj el sportolni, pótcselekvésnek az is jó, és egészséges.
2015. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Vissza nem szoktam de kb 3 szálat elszívtam az elmúlt 11 hónap alatt.Néha jól esne amikor épp ki vagyok borulva, de rájöttem hogy utálom ha büdös lesz tőle ruhám :)

Kb 5 hónapja egyet se s sztem nem is fogok.

2015. febr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Jelen...az én babám most 6 hónapos. 4 hónapos kora után nemigen volt már tejem, 1 hónapja semmi...szilveszterkor újra rágyújtottam 1,5 év után, azóta vissza is szoktam.
2015. febr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én még terhesség alatt mondtam a férjemnek, hogy jó lenne, ha ő is leszokna, mert különben a szoptatás alatt azonnal vissza fogok szokni. Szerencsére babánk néhány hónapos korában ő is abbahagyta a dohányzást. Különben tényleg kb. azonnal visszaszoktam volna a cigire, még így is néha rágyújtanék, pedig már 6 éve nem dohányzom.
2015. febr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!