Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Árthat a babának, ha szoptatás...

Árthat a babának, ha szoptatás közben tv-t nézek? Más is szokott tévézni ilyenkor? 3 hós

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Úgy tudom,hogy a hirtelen váltakozó,vibráló képkockák ingerelik a pici idegrendszerét,előfordulhat,hogy epilepsziás rohamot idéznek elő.
2009. jún. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsi,félrenéztem a kérdést!!Még gondolkoztam is rajta,hogyan tud a kicsi egyszerre tévézni és szopni!!:))

De marha vagyok.

Az ,hogy ilyen formában mit okozhat arra én is kiváncsi vagyok.

2009. jún. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én régebben állandóan néztem a tévét közben,a picit nem igazán érdekelte,most már a szobájában szoptatom és ott nincs tévé!

De az neki,miért ártana?Gondolom ő eszik,és nem tévézik : )

2009. jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:)

Remélem semmilyen kárt nem okoz. Lehet h jobb lenne abbahagyni a tv-zést. Amúgy ált csukva van a szeme szopi alatt.

2009. jún. 22. 15:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig tévéztem/tévézek. A legelején beszélgettünk a férjemmel, de kb 3-4 hónapos kora óta mindenre figyel ilyenkor csak a kajára nem, de a tv szerencsére nem zavarja. Én szétuntam volna magam nélküle, megmondom őszíntén. Most 8 hónapos, kb 2-3 hónapja szokott le a majd egy óráig tartó szopiról, és most "már" 20-30 perc alatt is végez.
2009. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy árt. Kislányom szopi közben felém van fordulva, nem a TV felé. Én is lesegetek a TV-re, csak ilyenkor lehalkítom, mert annyira figyel mindenre, hogy abbahagyja a szopit, ha valami érdekeset hall. Persze közben főleg Őt figyelem, de Én is halálra unnám Magam, ha a TV nem lenne.
2009. jún. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is halk tévé mellett szoptatok. Nem hinném, hogy ártalmas lenne, hiszen nem a baba nézi.
2009. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!