Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van aki ilyen időbe is kimegy...

Van aki ilyen időbe is kimegy a játszótérre?

Figyelt kérdés
2015. febr. 3. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Én tegnap láttam a játszón kisgyereket.

Fiam 2 éves és a hintázás miatt járunk oda, azt nagyon szereti, de ilyenkor nem viszem, mert ráfagy a feneke. :)

2015. febr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mi megyünk
2015. febr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
MIlyen idő? Zalaegerszegen hétágra süt a nap...
2015. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálunk most gyönyörűen süt a nap (BP.). Ilyenkor mindig leviszem. Nyilván nem egész nap vagyunk ott, mint nyáron/jó időben, de egy vastag takarót lerakok a hintába, beültetem a lányom és már mehet is a móka.

A nagyobbik meg van, hogy csúszdázik vagy beül ő is hintázni. :)

2015. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
itt egy kicsit szeles
2015. febr. 3. 12:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Mifelénk 10 órakor gyönyörűen sütött a nap, bár nem volt annyira meleg, de azért séta közben megálltunk a játszótérnél is 30 percre amit a kislányom meglehetősen élvezett, de a végén a hidegtől elég pirosas lett az arca így haza is mentünk, ilyenkor neki 20-30 perc bőven elég a játszótéren, amikor jó idő van főleg nyáron akkor akár órákra is lemegyünk ha úgy alakul, mivel itt lakunk 3 háznyira így nekünk nem szokott akadályt jelenteni, sokszor a szomszéd 18 éves lány viszi őt le a játszótérre amikor nekem dolgom van vagy pihenni szeretnénk, ők ketten nagyon jól elvannak, bár ilyen időbe ha hűvös van nem szoktam engedni hogy sokáig kint legyenek maximum 1 órát engedek amit be is tartanak becsületesen :)
2015. febr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
minden nap-ha nincs szélsőséges időjárás.nagy szél,vagy ilyesmi.mindig kell a levegő
2015. febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi is megyünk levegőre, de nem feltétlen játszótérre.

Ha szeles az idő és nagyon hideg van, akkor otthon maradunk, és alaposan szellőztetek. De ma felénk sincs nagyon rossz idő. Hűvös van, de délelőtt még szépen sütött a nap. Sétáltunk egyet, de nem voltunk játszótéren.

2015. febr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sőt, van aki gyerekét is viszi!

A gyereknek (is) télen is szüksége van friss levegőre!

2015. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Őőő, mi a baj? Tél van, hideg, a gyerek meg nem hímes tojás.


Szépen fel kell öltöztetni és menni vele - amúgy sok anyuka ilyenkor a gyerekkel takarózik, holott Ő maga utálja ezt az időt. Kisgyerek élvezi, rohangál, mászókázik, stb. :D

2015. febr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!