Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj van a napirendunkel? Vagy...

Baj van a napirendunkel? Vagy szerintetek miert nem eszik 7 honapos babam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tapasztalt anyukak segitseget varnam abban a kerdesben, hogy mi lehet a problema 7 honapos kisfiam napirendjevel, illetve etkezesevel.


Babam jelenleg 9.5 kg, tehat nem kicsi,viszont hetek ota nem hajlando szinte semmit enni. 5 honaposan kezdtuk a hozzataplalast,tapszeres,nem allergias, Milumilt eszik. Az elejen semmi gond nem volt, szerette a zoldsegeket,gyumolcsoket. Mar kivaltottunk 3 etkezest, egesz komoly adagokat evett a legelejen is. (150-200 gr gyumolcs,fozelek) Aztan vmi hirtelen erlomlott,es egyre valogatosabb lett. Mostmar ott tartunk, hogy egy etkezesre max. 2-3 kanallal hajlando megenni, azt is kinkeservesen. Az nem lenne alapvetoen problema, ha inkabb tapszert kerne helyette,de sajnos ilyenkor azt sem fogadja el,sir es elforditja fejet.


Leirom a napirendunket,hatha az segit:


8-kor reggeli tapszer(200 ml)

10-12 kozott alszik

12 tizorai (gyumolcsbol kb 20-30 gr,tapszert nem ker utana)

12-14:30 jatek,seta

14:30 ebed (vmilyen fozelek kb 2 kanal,tapszert nem ker utana)

15-17 alvas

17-kor uzsonna (tapszer,kb 80-100 ml)

17-20 kozott megjon apa,jatek

20-kor vacsora (kb 100gr joejt tejpep,sinemil)

Utana furdes,legkesobb 21-kor alszik.


Akarhogy nezem,ez nagyon keves,foleg, hogy a fel liter tejalap sincs meg.


Mar sokmindennel probalkoztam,parat leirok,hatha az segit. Eloszor csak a zoldsegekkel volt gond,azt hittem atmeneti allapot,igy ebedre "gyumolcsfozeleket" keszitettem,pl. Alma krumpli hussal,banan alma hussas vagy gesztenyevel. Nem jott be,egyre rosszabb lett. Aztan levetettem az elveimet,es vettem neki uveges bebietelt,hatha csak az enyem nem kell neki. Azt sem ette. Probaltam kivarni,huzni az idot h ehes legyen,de semmi valtozas. Amit korabban imadott,pl. Kortefozelek,mar abbol sem eszik semmit.


Orvos latta mar,semmi szervi baja nincs elvileg,raadasul a sulya miatt nem is aggodnak erte,nem olyan,mint aki ehezik.


Gondoltam mar vashianyra is,ezert kap olyan pepet,amiben van vas.


Szerintetetek mi lehet a gond?


Elore is koszonom a valaszokat, es elnezest az ekezetek hianya,ill. Az elutesek miatt,de telefonrol irok.



2015. febr. 3. 16:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hugyuti fertozese van...:( nem a foga volt a ludas.
2015. febr. 5. 11:54
 12/13 anonim ***** válasza:
kapott rá gyógyszert? biztos elmúlik hamar,és majd bepótolja az evést :-)
2015. febr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Szerencsere hamarabb meglett a tenyesztes eredmenye, ugyh mar kapott ra gyogyszert. Sajnos mar ilyen koran kap antibiotikumot:((


Remelem ha ennek vege helyreall a beke;)

2015. febr. 6. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!