Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékot adhatnék/vehetn...

Milyen játékot adhatnék/vehetnék 8 hónapos múlt fiamnak?

Figyelt kérdés

Sok csörgője/zörgője van, de azok már egyáltalán nem kötik le. A sütifaló kincsesbödön nagyon jól leköti, de sokszor inkább csak ha mellette vagyok. Építőkockákhoz még pici nem?

Nektek milyen játékok váltak be ilyen idős korban, amivel egyedül elvolt egy darabig? Zacsik, műanyag palackok is tetszenek neki, de csak addig amíg odamegy hozzájuk, kicsit megrágja őket majd megy tovább :-D Sokszor úgy látom unatkozik, úgy adnék valami hasznos játékot neki.


2015. febr. 2. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Báb?:-) én most rendeltem újjbábokat, igaz 16 hós, de nem hinném hogy nem élvezné :-)!

Esetleg könyv, játszóasztal?

2015. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
matrjoska baba, ja és a csörgőket rakd be dobozba, szatyorba imádnak ki-be pakolni, keljfel janicsi amit egymásra lehet rakni.
2015. febr. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
könyveket széttépi egyelőre, a kemény laposakat meg hamar megunja. a báb nem jó, pont arra az időre szeretném őt lekötni amíg ki kell mennem, a bábokat meg nekem kéne mozgatni.
2015. febr. 3. 11:26
 4/7 anonim ***** válasza:

építőkocka mehet már, pl megablocks a nagyobbik, az enyém nagyon élvezte mikor már ült, szépen próbálta pakolni egymásra.

szerintem ilyenkor a megnyom egy gombot és csinál valamit nagyon bejön a gyerekeknek.

pl a mássz utánam teknős is nagyon jó vagy bármi amit megnyom és elgurul, ösztönzi a mászásra.

Nagyon jó a fisher price tanulótelefon, beszél, zenél, világít, az enyémet ennyi idősen nagyon lekötötte.

De ne számíts órákig tartó játékra :)

2015. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8 hónapos a fiam, és most a játszóasztal tetszik neki nagyon, 20-30 percig is leköti, gyakorolja az álldogálást. Vettünk neki mássz utánam golyót, de az nem érdekli. Ugráló hinta is nagy kedvenc most. Attól is függ, hogy mi kötné le a babádat, hogy hol tart a mozgásfejlődésben, ezt nem írtad.
2015. febr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ő is áll, lépeget bútorok mellett, mászik de még nem ül.
2015. febr. 6. 07:54
 7/7 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Akkor lehet neki is tetszene az ugráló hinta. Délelőtt 2*10-15 percig is ebben van a fiam amíg én a konyhában vagyok. Chipolino jumper-ilyenünk van- csörgő is van benne, ami akkor csörög ha ugrál. Így ha nem nézek oda akkor is hallom, hogy minden rendben van :-)A játszóasztallal csak akkor engedem játszani amikor mellette vagyok. Nagyon leköti de félek, hogy elesik és nem merem otthagyni.
2015. febr. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!