Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-4 napos hűtőben tárolt...

3-4 napos hűtőben tárolt felbontott bébiételt adtatok már babátoknak? Szagra, ízre rendben.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 48 óra van ráírva, de nem tűnik romlottnak.
2010. febr. 10. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem adom, biztos nem véletlenül írják rá, hogy meddig adhatom. Adom a felbontás napján, másnap, harmadnap, de ha akkor is marad belőle, akkor kuka.
2010. febr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is úgy adom, ha 48 óra van rajta: ma, holnap (24óra), holnapután (48 óra). 4 nap múlva már nem adnám oda.

Ha én főzök, azt csak ma és holnap adom oda.

2010. febr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt már én sem adnám oda...
2010. febr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kíváncsi lennék azokra, akik odaadták, csak lehet ők nem fórumoznak most..

A kaják közel 100-a jó még hosszabb-rövidebb ideig felbontás után. Gyanítom hogy ez a bébikajákkal sincs másként.

Egyébként nemrég egy felbontott bébikaját a hűtőben felejtettünk, aztán már direkt nem is vettem ki, kíváncsi voltam mikor romlik el. 1,5 hónap (!) múlva lett penészes.

Persze én sem merem most odaadni, de ha lenne előttem példa, akkor igen.

2010. febr. 10. 11:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ízre és állagra rendben van, már elkezdhettek benne szaporodni a bacik, meg ki tudja, mik, úgyhogy én akkor már nem adnám neki oda.
2010. febr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!