Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves gyereknek születésnapra...

2 éves gyereknek születésnapra hintalovat, pedálos autot vagy akumlátoros autot vennétek? Kislányrol van szo

Figyelt kérdés
2015. febr. 5. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Lányaim vannak. Nálunk a hintaló a nyerő.
2015. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam.szerintem még az auto korai.Szerintetek?
2015. febr. 5. 17:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Sztem is hintaló.

Az autót én is korainak találom. Főleg az akkumulátorosat.

2015. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi hintalóvat vettünk 2 éves szülinapjára a kislányunknak 😊.


2 évesen szerintem kicsi a másik kettőhöz. Idősebben vennék akkumulátoros autót, ha nem lenne ilyen drága.

2015. febr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményt
2015. febr. 5. 17:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy éves a fiam, a hintaló nagyon nyerő! Szerintem a te lányod is élvezni.A fiam két éves unokatesója is nyüstöli, ha áthozzák.
2015. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a hintaló egyáltalán nem jött be!

A kisautó meg korai még. Mi megvettük neki kétéves korában, de még nem igazán tudta értékelni. Igaz mi olyat vettünk, amit a szülő is tud irányítani. Azt mondjuk élvezte, de legjobban akkor értékelte, amikor kb. félév múlva saját maga tanulta meg vezetni!

2015. febr. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hintaló inkább.Nekünk nincs,de ahová járunk barátokhoz meg rokonhoz,nekik kettőjüknek van és szereti.

Pedálozni nem tud még egy 2 éves,az elektronikus játékokat én meg amúgy sem szeretem.

2015. febr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!