Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez szerintetek szájpenész,...

Ez szerintetek szájpenész, gomba vagy csak egy szimpla hólyag? (Kép)

Figyelt kérdés

6 hónapos fiamnál vettem most észre, első babám, és még nem láttam szájpenészt, így nem tudom, hogy az lehet? Szerintetek?

Erőteljesen gyötri a foga, még nem bújt ki neki egy sem, de a keze a szájában egész nap, gondoltam arra is, hogy esetleg belekapott volna? (A felső és alsó ajka találkozásánál van.)

Van itthon rózsaméz, szerintetek kenjem le azzal, vagy várjak, hogy hova alakul?


[link]



2015. febr. 6. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem seb inkább. Én nem piszkálnám, majd kiderül merre változik. Fáj neki?
2015. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem nem fájhat neki, mert nem zavarta, amikor fényképeztem, meg nem nyulkál hozzá, csak annyira nagyon vadul vakarja a foga helyét, hogy ezért gondoltam és is többek között erre, hogy belekapot...

Köszönöm, hogy válaszoltál!

2015. febr. 6. 16:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen megkarmolta magát és elfertőződött.Én áttörölném rózsamézzel mert az fertőtlenít főleg estére.De nem kell csinálni vele semmit majd kifakad s elmúlik.
2015. febr. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ditta323 ***** válasza:
A szájpenész rosszabb. Lányom 1 hós lehetett mikor azt hittem, h az van neki, de nem. Védőnő azt mondta, hogy a szájpenész tovább terjed, ha nincs idejében kezelve (száj, fenék, mell...), fáj és ez miatt nem is nagyon eszik a baba.
2015. febr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia szerintem afta borax glicerint vegyèl , vagy homeós bogyót neve borax 9 ch, vagy gengigèl de az rohadt drága nagyob jó viszobt, vagy dologèl mihanarabbi gyógyulåst !!
2015. febr. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!

Úgy gondoltam, hogy nem kenem le neki semmivel, nehogy csípje és hála ég, ma már szinte semmi nem látszik neki!

Valószínűleg csak egy kis seb lehetett...

2015. febr. 7. 18:58
 7/7 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mindenkinek :)
2015. febr. 7. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!