Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis hogy reszket?

Normalis hogy reszket?

Figyelt kérdés
Sziasztok.babam 4 honapos.az lenne a kerdesem, hogy az normalis, hogy amikor sir, vagynagyon akar valamit akkor reszketnek a karjai?nem repul, ahogy mondani szokas, hanem reszket, remeg.

2015. febr. 6. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon akar, de még nem tudja, hogy pl hogy fogjon, így emiatt izgul, ideges...

Sztem leírásod alapján normális.

Ahogy fejlődik majd az idegrendszere, elhagyja...

2015. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2015. febr. 6. 20:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom most múlt 3 hónapos, és ha nagyon belelovalja magát a sírásba, neki is remeg a keze, szétárt ujjakkal. Nekem is azt mondta a nagyobb lányom gyógytornásza, hogy normális, majd leépülő reflex.
2015. febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ditta323 ***** válasza:
Lányom is csinálja. Mikor behisztizik és begörcsöl kezei remegnek és utána befeszül, mint egy darab fa (nem kell neki ehhez 3perc..). Amúgy 5 hót töltötte most.
2015. febr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az este szopizaskor a feje is ritmikusan mozgott, fekvo helyzetben fel le.latszott h nem tudja kontrollalni.ugy megilyedtem.igaz nagyon kimerult volt mar es ez is siras utan.ez is normalisnak mondhato?az elozonek bocsi hasznmos valaszt adtal :)
2015. febr. 7. 15:02
 6/7 Ditta323 ***** válasza:
Szerintem normális, de ha gondolod kérdezd meg védőnőt, ő jobban képben van, mint pl én.😊
2015. febr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma voltunk dokinal.azt mondta d vitamin hiany
2015. febr. 10. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!