Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A reszelt almától kevésbé...

A reszelt almától kevésbé lakik jól 4,5 hós kisfiam, mint a tápszertől? Részletek lent.

Figyelt kérdés
4 napja kezdtem a hozzátáplálást reszelt almával, nagyon imádja.Tejtárolós dobozkába teszem,így látom,hogy mekkora mennyiséget evett, és így tápszerből már ennyivel kevesebbet adok neki (eddig 190ml-t ivott).Ma megevett egy egész Avent-os doboznyi almát,kb.170ml., adtam még neki 60ml tápszert. 4 óránként eszik, viszont már 2,5 óra múlva szinte sikítva sírt, szinte ijesztő volt.Először azt hittem a pocija fáj az almától,de végül fél óra múlva adtam neki tápit és megnyugodott.Létezik, hogy az almától hamarabb megéhezik, még akkor is,ha ugyanazt a mennyiséget eszi, mint eddig csak a tápszerből?Ha igen, akkor később,ha már mást is adhatok neki, mi az, ami táplálóbb?Köszi
2010. febr. 10. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze: az alma nem vált ki egy étkezést. Az alma csak plusz.
2010. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hisz az almának sokkal kisebb az energiatartalma. Gondolj bele, ha te megiszol egy pohár tejet akkor jobban laksz e mintha egy almát ennél e meg. Szerintem reszelj hozzá kekszet, úgy sokkal táplálóbb és finomabb is.
2010. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! A gyümölcs csak desszert. Ha veszel üveges almát, akár más gyümlcsöt, arra is rá van írva, hogy desszert, főétkezések előtt, után adható. Ha már főzeléket adsz gyümölccsel, az lesz tápláló. Krumpli, répa, sütőtök először. Azért vigyázz, a sok alma megfogja a pociját, inkább keverd a gyümiket.
2010. febr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bizony úgy van, ahogy előttem már mondták. Almával ne akarj kiváltani étkezést, mert nem annyira laktató. A gyümölcs csak desszert, én is két étkezés között szoktam adni neki (4 hós). 10-kor tápot kap, 12-kor gyümit, és délután 2-kor főzeléket.
2010. febr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!