Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, van "sorstársunk"?...

Anyukák, van "sorstársunk"? 16 hónapos kislányomnak még mindig alig van haja, és elég fiús szegény emiatt, ráadásul a hajvonala is olyan mint a kisfiúknak.

Figyelt kérdés

Nagyon bánt mikor megkérdezik, hogy fiú-e, pedig szinte mindig rózsaszínben van. Ráadásul nincs fülbevalója sem. Nem vagyok híve hogy kisbabáknak fülbevalója legyen, de most már elgondolkodtam rajta, mert talán az kiemelné az amúgy szép kis arcocskáját.

Biztos erős, sok haja lesz valamikor, mert nekem és a férjemnek is az van, de mikor :(

Tudom hogy ő nem veszi észre mikor lesajnálják, furán néznek, de mégis nagyon bánt. Főleg mikor felhozzák az ellenpéldát a dúshajú kislányok anyukái, hogy ők bezzeg már számtalanszor volta fodrásznál.


2010. febr. 10. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!Az én kislányom 21 hónapos és alig van haja,sajnos.Hátul már kezd ugyan kunkorodni,de az édes kevés.Sokszor kérdeznek meg engem is,hogy fiú-e vagy lány,hiába van csupa rózsaszínben.Fülbevalót én sem akarok még,de úgy látszik,muszáj lesz.Amúgy nekem sem volt 3 éves koromig hajam,úgy néztem ki,mint egy fiú:(

Irigylem azokat az anyukákat,akiknek kis loknis hajú kislányuk van.De nem baj,így is gyönyörű a hercegnőm.:))))

2010. febr. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Hát án is ezen mentem(megyek) keresztül.Az én lányom 2 éves és kb.2 honapja kezdett nőni a haja,és neki is fius a hajvonala.Ameddig nem volt fülbevaloja mindenki azt mondta" jajj de szép kisfiu" ettől majdnem falramásztam:),pedig én is igyekeztem kislányosan öltöztetni sok rózsaszinben.Aztán 18 honaposan fülbevalója lett és az kiemeli a szép kislányos arcocskáját.:)))
2010. febr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom most lesz 3 éves, és most kezd dúsulni a haja. Nekem is ez volt a szívfájdalmam.

Nyugi! Dúsulni fog, csak lassabban. Egyik gyerek ilyen, a másik olyan.

2010. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
tapasztalatbol írom azt a kicsi haját is 2 hónaponta vágni kénnne.Szemlátomást erösödik.
2010. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lányom másfél éves, nagyon pici hajjal és van fülbevalója. Volt, hogy nyáron mikor kisruhában volt megkérdezték, hogy fiú?! Azt hittem leverem magam a helyszínen. Ma 1 bácsi kérdezte meg a boltba: - Ugye fiú?! Engem is felbosszant néha, de sz@arni rá.
2010. febr. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányomnak hosszú, sötét és dús haja van és így is mindenki fiúnak nézi, pedig csajos ruhákban járatom. Sajnos mindig le kell vágni elől a haját, mert nem tűri sem a csatot, sem a hajgumit. Ha sapkában van akkor lánynak nézik, de ez a sötét haj nagyon megkeményíti az arcvonásait,ráadásul tiszta apja.
2010. febr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Sapkában egyébként őt sem nézik fiúnak, sőt. De mivel jön a tavasz, a nyár, hiába reménykedem, nem úgy néz ki hogy addigra megnőne neki. Egyébként nálunk is elsősorban az is az oka hogy elnézik fiúnak, hogy ami van kevés haja, az elég sötét, ráadásul így a fiús hajvonala is feltűnőbb.

De azért ne gondoljátok hogy ez a legnagyobb problémám :)

Így is imádom mint minden anyuci a babáját :)

2010. febr. 11. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!