Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova érdemes bababarát hotelbe...

Hova érdemes bababarát hotelbe menni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem személyes a tapasztalatom, de az alsópáhoki Kolping hotelt nagyon sok ismerősöm dicsérte, igaz nem olcsó de álítólag nagyon-nagyon jó mind a babáknak mind pedig a szülőknek.
2008. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ezt már én is láttam a régi kérdések között (talán ott is Te írtad a választ), de azért kíváncsi lennék más lehetőségekre is.
2008. aug. 22. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
mi hétfön érkeztünk haza Harkányból!Nagyon jó volt a Siesta apartmanban szálltunk meg!Nagyon tiszta,szépen felújított és természetesen bababarát bár nem hotel hanem apartman!saját konyhával ami kell baba mellett!Közel volt a strand,boltok!Remélem tudtam segíteni!:-)
2008. aug. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sorsi5 válasza:

Én is egy vendégházat tudok neked mondani, amivel maximálisan elégedettek voltunk. Minden megvolt, ami kell egy jó üdüléshez babával (vagy nagyobb gyerekkel). Bük (Bükfürdő) városban voltunk a Fény Házban. Ja, és ami nagyon szimpatikus volt, hogy jó árak voltak, olcsó volt. A gyerekeknek is volt kedvezmény (nekünk pl. fizetnünk sem kellett a gyerekeknek, mert 3 éves kor alattiak).

Itt meg tudod nézni: [link]

2011. máj. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!