Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám leszoktatni 6...

Hogyan tudnám leszoktatni 6 hónapos babámat arról, hogy csipkedjen?

Figyelt kérdés
Olyanokat tud csípni, hogy már tiszta lila a karom, nem direkt csinálja persze, ő csak meg akar fogni...Megfogom a kezét ilyenkor és mondom neki, hogy "nem szabad", meg hogy "fáj anyának", de még nem érti. Mit lehet csinálni? Vagy ez jó így, és egyszer csak megérti?
2015. febr. 8. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hááát, egyszer csak megérti majd... Eléggé kis tankok tudnak lenni, nem igazán értik, hogy fáj a másiknak, nem tudják a saját kis testük 'kiterjedését', szóval szerintem jól csinálod, szólj rá, aztán majd megérti, csak nem holnap meg holnapután... Én még most is foltos vagyok a 3,5 évesemmel, pedig már érti, csak ha megindul valahova, nem nézi, hogy a lábával a vesémről rugaszkodott el:) Nem tudom, ez mikor változik majd.
2015. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

SZia


Használj szódabikarbónát, egy keveset kenj az ínyére, attól lenyugszik.

2015. febr. 9. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel,mikor szoptatom agyon csípked meg markolászik. lassan kesztyűbe kell etetnem :-)
2015. febr. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!