Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babám harap!...

11 hónapos babám harap! Hogyan kell leszoktatni erről?

Figyelt kérdés

Nem fogzás miatt, hanem tudatosan harap. Játékból is, ha megtalálja a lábam, előtte rám néz és hiába mondom, hogy nem szabad! Nagyot harap a 6 fogával.


Este pedig ha nyűgös, fáradt, már rendesen támad. Megy neki a térdemnek, lábszáramnak és belémharap. Szeretném leszoktatni róla, mert félek, hogy majd más kisbabákat is összeharapdos később. Mit kell csinálni?



2015. febr. 5. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Tiltas mellett hatarozottan el kell tolni a fejet sok ismetles utan megtanulja.
2015. febr. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Vessetek meg, én visszaharaptam! :) 1,5 hét alatt le is szokott a kicsim róla! Persze nem úgy kell elképzelni, hogy olyat beleharaptam, hogy nyekkent a gyerek, de azért érezte. Mondtam neki közben, hogy anyának is így fáj, ha te harapsz!
2015. febr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tolom el persze, csak játéknak hiszi és egyre inkább jön vissza akkor. Csíptem már a pofijába is picit, amikor nagyon belémharapott és nem engedte el a ruhámat, arra meg teljesen megsértődött és éppen nem verte magát a földhöz, de kb az a jelenet lett volna, ha idősebb. Ráadásul úgy megsajnáltam :(


Unokanővére is ezt csinálja amúgy, őt hagyják, hogy majd abbahagyja, ha lemegy róla a hisztis korszak, de nem ment le és egy éve harap, támad.


Én ráhagyni nem szeretném, mert bölcsibe megy pár hónap múlva és jó lenne addigra leszoktatni.

2015. febr. 5. 09:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy majd elhagyja :) 11 hónaposnak nem igazán tudod elmagyarázni hogy mért ne harapjon, ha tiltod még inkább csinálja.
2015. febr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne hagyd rá.

Talán ez segít

[link]

2015. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!