Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Talán elhagyja a cicit?

Talán elhagyja a cicit?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8,5 honapos es mar nem nagyon fogadja el a cicit. Mar egy ideje csak reggel-este volt de mar este nem nagyon fogadja el. Tanal itt a vege? Ennyi volt?
2010. febr. 10. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Ezt csak Te tudhatod. 8,5 hónaposan még meglehetősen kicsi, de ha lassan fokozatosan történt, és tényleg az ő döntése volt, akkor fogadd el jó szívvel. Azért én a helyedben kínálgatnám még egy kicsit. (Ez előfordulhat, ha valaki hozzátáplálás helyett elválasztani kezdi a kicsit, de gondolom ez a Te döntésed volt.)
2010. febr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
En nem akarom hogy leszokjon. Kinalom de semmi, siras van es csak akkor hagyja abba ha fozit adok neki. Bar tejem sem sok van mar...sajnos.
2010. febr. 10. 20:06
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
én nem értem miért kell ettől kétségbe esni. nagyrészt a babák döntik el hogy meddig szopiznak fogd fel úgy hogy ő már nagyfiú lett. nagyon jó dolog hogy ilyen sokáig szoptatni tudtál. én nem tartom helyesnek hogy ha valaki 1 éves kor után szoptat. én nem erőltetném már biztos nem kell neki a tejcsi.
2010. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy koszi a nyugtatast...

Biztos mar nem olyan taplalo, nincs is gondolom nagy mennyisegu es ugy dontott nem kuszkodik vele, konnyebb a kanalbol enni :D

2010. febr. 10. 20:27
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Örülök, hogy megnyugodtál, de a nem olyan tápláló nem igaz. Én - mint írtam - azért evés után, vagy lefekvéskor, vagy ha nyűgös még kínálgatnám egy kicsit, de ha nem, akkor ezt el kell fogadni. (Ha legközelebb meg szeretnéd ezt előzni, akkor fontos, hogy csak cicizés után kapjon hozzátáplálásként bármit, de ez most már így alakult.) Biztos találtok közösen más módot a kötődésre, az intim együttlétre. :)
2010. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia,én is épp ebben a cipőben járok!Lányom vasárnap töltötte a 10. hónapot,és nem volt hajlandó már szopni,pedig ő még napi(éjszakát is beleértve)4x szopizott!

Kínálgattam evés előtt,után,délutáni alvásnál(cicivel aludt el legtöbbször),ha nyűgös volt,de semmi!Most a doktornő tanácsára tápszert kap reggel és este,eddig nem sok sikerrel(60 ml ivott csak meg)!

Emellett rendesen eszik mindent,főzeléket,gyümölcsöt,túrót,tejpépet!


A pozitívum pedig,hogy kezdi átaludni az éjszakát(remélem így is marad)!


Szóval lehet,hogy nálatok is ennyi volt!

Azért próbáld meg még párszor!

Szép estét!

2010. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi is ezzel küszködünk.. viszont én mártírkodom, fejem neki és cumisüvegből adom neki este, de most már lassan 9 hónaposan a reggeli is csak 2 perc ciciből áll, utána adom a cumisüvegből úgy szépen elfogadja. Nagyon unalmas és kimerítő a fejés, nem tudom meddig csinálom még, a dokinő a tápszert ellenzi.. főzelékeket javasol, csak sajnos a főzelékekből sem eszik kétpofára, ezért maradtam annál, hogy amíg nem eszi meg a főzit, addig fejek. Bocs, ha nem a kérdésre válaszoltam.
2010. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
utolsónak: ez szopisztrájk nem kellett volna abbahagyni vannak módszerek...elég hülye a dokid:(
2010. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megoldás a szopisztrájkra?
2010. febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az enyem "ketpofara" eszi a fozeleket, lehet ezert nem kell a cici
2010. febr. 10. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!