Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő alatt ürül ki a...

Mennyi idő alatt ürül ki a babá szervezetéböl a joghurt?

Figyelt kérdés
Kipattogott a homloka a babàmnak. A joghurtba gondoltam,már egy hete nem adok neki de mégse múlik. Apró kis pöttyök. Nem piros,nem is vakarja. A doki szerint kidorzsolte. MegMegfigyeltem hogy miután felkel akkor megjelenik neki nagyon piros pötty is,de az utána elmúlik. Mit csináljak vele? Mivel kérjem be esetleg?
2015. febr. 9. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Babáknál nem tudom mennyire más az emésztés, de felnőtt embernél a tejtermékek fél órát töltenek a gyomorban. A teljes emésztőrendszer se tarthat tovább 3-4 óránál, maximum.
2015. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 hét... én allergiás vagyok, 2 hét alatt ürül ki teljesen a szervezetből, az ekcémám is ennyi idő alatt múlik el. a 2 vizsgálat között is 2 hét telik el, szóval orvosilag is ennyit mondanak
2015. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat!

2-es hogy nèz ki neked az ekcèmàs? Csak egy bizonyos helyen jön ki? Vagy több helyen?

2015. febr. 9. 21:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyénenként változó,nem 3 nap,nem 2 hét. Lányomnak sosem volt semmi baja,erre november végére tiszta allergia lett.Istennek nem akart múlni,január végére a 15 alap dologra kiderült,nem allergiás.Maradt esélynek a kakaó,vanília,fahéj.Egyiket sem kapta december elejétől,mégsem múlt el.Most mondom azt,hogy már 99%-ban elmúlt neki.Kakaósat hébe hóba kap,esetleg vaníliásat is,a fahéj lett teljesen beszüntetve. Nem tudom végülis tényleg allergia-e neki,vagy csak ekcéma és annyi.

Az kétlem,hogy allergia lenne,ami csak ébredés után jön elő és el is tűnik.

2015. febr. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2es vagyok... mindig máshol, erre nehéz így válaszolni. kijön pár helyen ha olyat eszem amire allergiás vagyok. aztán ha kikezeltem, szépen elmúlik és legközelebb általában teljesen máshol jön ki. vagy, hogy az egész hátam leprás, van, hogy csak a tenyeremen egy 20forintosnyi részen :)

de az ekcéma nem múlik el éjjel és nem jön ki reggel újra. az szépen fokozatosan múlik el

2015. febr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!