Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kapjon a baba kiságyat...

Mikor kapjon a baba kiságyat rácsos helyett?

Figyelt kérdés
Én attól tartok, hogy le fog mászni róla, és elkezd játszadozni, kijönni a szobájából, tehát minden mást csinálni csak aludni nem!
2010. febr. 10. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
a fiam 1 éves kora óta nem alszik el a kiságyban. állítólag én 3 évig ott aludtam. szerintem akkor szedjétek szét, amikor a babádat késznek látod rá.
2010. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

SZia! Nem irtad, hogy mekkora a babád. A lányom nem aludt rácsos ágyban, hanem születése óta velem a nagyágyunkban. Reggel, amikor felébred és épp nem vagyok már a szobában, akkor felül az ágyra és úgy hivogat magához.

Napközben pedig teljesen más dolgokat csinálunk. Esze ágában sincs felmászni az ágyra. Vagyis már azon az "életszakaszon" túl vagyunk.

Márciusban lesz 2 éves.

Szerinten ne aggódj. Nyugodtan vegyél neki gyerekágyat. Szoktatnod kell pár napig, de utána jó lesz.

2010. febr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk 1,5 évesen kapot (legurulás ellen kis magasitott oldalal) saját ágyat.

elötte nyugtalanul aludt, de az új ágyban tottál jól elvolt.

Ha felkel hát felkel. Pont ez a lényege a normál ágynak és ezt akadályozza meg a rácsos ágy.

Az éjszakai játszadozás nevelés kérdése.

2010. febr. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még halogatom. 1,5 éves, vettünk neki normál ágyat, 2 napig aludt benne, aztán rájött, hogy ki tud belőle szállni. Na, egész éjjel ment a járkálás. Nevelés kérdése? Lehet, de egyelőre egyszerűbbnek tűnt visszatenni a kiságyba. Akkor kell feltétlenül kivenni a rácsos ágyból, ha már elkezd kimászni belőle, mert akkor már veszélyes. Szerencsére az enyémnek még nem jut eszébe, pedig fizikailag már képes lenne rá. Ha elkezdi, marad a gyerekágy.
2010. febr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!