Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A legtöbb baba miért utálja a...

A legtöbb baba miért utálja a kiságyat? Mi a megoldás? Hol altassam?

Figyelt kérdés
A lányom is üvöltött a kiságyban,most a fiam sem szereti.Nővérem gyereke is utálta a kiságyát,barátnőmé is,és még sorolhatnám reggelig.
2011. jún. 3. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
az én fiam se szereti,neki kicsi már,de mikor még elfért benne sem szerette..most 10hónapos,vettünk neki egy járókát kiságy helyett,vágattunk bele vastag szivacsmatracot,és abba alszik,szerencsére sokkal jobban mint a kiságyba,ebbe végre elfér.(8szögletű fa járóka)
2011. jún. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az enyém szereti. Alvásra való.

szerintem nem jó a matracod, vagy rossz a környezet az alváshoz. valami hibádzik neki, és ezért üvölt benne.


vagy nagyon erölteted az alvást. nekem a lányom tudja hogy oda akkor kell oda feküdnie ha alvás van. csak úgy nem kell ott feküdnie, nem kell ott unatkozni, vagy egyedül lennie még akkor sem ha nem álmos. ha nem álmos egyszerüen nem teszem bele, ha meg nem tud elaludni segítek neki. persze nem mindig megy egyszeren, de megpróbálom kitalálni mi a baja.

2011. jún. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim nem utálták a kiságyat. Csak alváskor fektettem bele. Napközben a járókában,vagy amikor már lehetett, a szobában voltak.
2011. jún. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az en fiam is csakis es kizarolag alvaskor fekszik a kisagyba, 5 napos kora ota miota eloszor belefekudt. Pici baba koraban is csak ejszakara tettem bele. Most ha megyunk aludni, mar magatol mutatja: "odabeje" es akkor sem sir ha felebred reggel, csak halljuk hogy beszelget magaban. Te esetleg maskor is beleteszed?
2011. jún. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én se teszem bele,ha nem alszik,mert úgy gondolom én is,hogy a kiságy csak alvásra van.És csak akkor kerül bele,amikor álmos,vagy már félálomba ringattam.

Egyébként kókuszmatrac van benne,mikor vettük odafigyeltem a minőségre.

De a lányom is szívesebben aludt/alszik a franciaágyon,és úgy vettem észre,hogy a kisfiamnak se nyerő.

2011. jún. 3. 22:13
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Veled voltak 9 hónapig a pocakodban. Miért akarna egyedül aludni? Én sem szeretek egyedül aludni.

Vannak ilyen babák

Az én két gyerekem is ilyen, ezért mellettünk alszanak.

2011. jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát igen,velünk alszanak mind a ketten. :)

Csak néha olyan irigykedve hallgatok másokat,amikor mesélik,hogy a kiságyban alszik a baba.Én is olyan szépen,kuckósra készítettem mindkét gyerkőcnél a kiságyat.És mégse jó.

2011. jún. 3. 22:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Anya jobb minden kuckónál.

Mi is együtt alszunk :)

Annyira szeretem, hogy ott van melletem, és persze könnyebb az éjszakai szoptatás.

2011. jún. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

enyém szereti a kiságyát. az neki a kis biztonságos nyugis zug, ha nappal elfárad bemászik pár percre a teájával :D


de van benne valami, én egyedül szeretek aludni, ő is :D

2011. jún. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én most várom az első babámat, de már most tudom, hogy meg fogom fogadni a védőnőm egyik tanácsát, amit nagyon jó ötletnek tartok:

Azt mondta, mivel úgyis kell textilpelus a babának, a szülés előtt válasszak ki kettőt-hármat, és aludjak úgy, hogy a pelenkák alattam-mellettem vannak, és csináljam ugyanígy a szülés után is, és a háromból egy pelus mindig legyen a kiságyban - így váltogassam őket.

A pelus átveszi az illatomat, és ez megnyugtatja a babát ott is.

A sógornőm két hete kipróbálta, azóta náluk sincs gond a kisággyal!

2011. jún. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!