Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik hinta vált be nálatok?

Melyik hinta vált be nálatok?

Figyelt kérdés
Milyen hinta vált be nektek? 3hónapos lesz a kisfiam már valamivel több mint 6kg. Nézegettem használtan, de olyat szeretnék venni amit azért tudnánk még egy darabig használni. Ti milyet ajánlanátok?

2015. febr. 11. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

pihenőszék?

nekünk Bright Stars van. 7 hónapos, még használjuk. Szerintem egy éves koráig minimum jó lesz.

2015. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pihenőszékünk van, de az csak rezeg. Az nem nagyon nyugzatja, köti le őt! :/
2015. febr. 11. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:

az elektromos hintak 9 kgig jok,mi kezdetektöl hasznaltuk a nagy fisher priceot,a kicsit 3 hos kortol lehet.

ha mar most 6 kg,akkor en nem elektromosat vennek,hanem azt a bölcsö hintat,olyat is kaptunk,es nagyon szerette a kisfiam,tök jokat aludt benne,az Adamos a menö,de azok majdnem 30ezrek.en egy magyar kereskedötöl rendeltem,es ugy kaptuk anyosektol,nagyon igenyes,szep.

7000ft volt,de nem emlekszem honnan rendeltem,de itt van ket magyar is

[link]

[link] lehet a masodik volt csak mar emelketk az aron

2015. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az Adamo-ra szavazok. Nekünk volt elektromos hintánk is, szerette a fiam, de már egy ideje nem tudjuk használni /10hónapos/. Az Adamo-ból viszont alig lehet kiimádkozni, nagyom szereti, néha jókat is alszik benne. Ha erre esik a választásod, rugót feltétlenül vegyetek a felfüggesztéséhez. Amúgy 3 éves korig használható.
2015. febr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!