Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Budapesten honnan béreljek...

Budapesten honnan béreljek légzésfigyelőt, és baba mérleget? Mennyibe kerűlnek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem a MiniManóban lehet. Mi AngelCare-t használunk, megvettük. Nem tudom, mennyibe kerülhet a bérlés, de azzal kell számolni, hogy minimum egy évig használni kell a figyelőt. Mi újonnan 40.000 HUF-ért vettük és bébiőr is van hozzá. A babamérleg nálunk teljesen felesleges volt. 10.000 HUF-ért vettük anno és keveset használtuk, mert mindig csak felidegesített, ha azt láttam, nem evett eleget a gyerek. Pedig szépen fejlődött. Így el is tettük hamar.
2015. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Légzés figyelőt szerintem felesleges bérelni, többe fog kerülni mintha használtan megvennéd. Mi garanciális, használt légzésfigyelőt vettünk 10000-.Ft-ért, egy éve kifogástalanul működik. Mérleget a védőnőnél béreltük, 1000 Ft/hó-ért, de 4 hónapos korában visszavittem mert csak halálra idegesítettem magam a méregetéssel.
2015. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi is garanciális, használt babycare légzésfigyelot vettünk. Azért mert ez a márka orvostechnikai eszköz, az angel care-el szemben. Ezért is vállal a gyártó garanciát a használtra is, és olcsóbb. És visszavásárolja. Mérleget kölcsönöztük a Védőnőtől 2 hónapig.
2015. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem babycontroll-ra gondolsz? Amúgy úgy tudom, hogy hatályos EU-s és hazai szabályoknak megfelelően minden Magyarországon forgalmazott légzésfigyelő orvostechnikai eszköznek minősül. Amelyik nem, azt nem is forgalmazhatják.
2015. febr. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A babám koraszülött igy nagyon fontos hogy tudjam mennyit eszik ha itthon lessz. Sejtem hogy a hajam égnek fog állni a méricskéléstől.

Hol találok használtan garanciával légzés figyelőt?

2015. febr. 12. 09:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Én az OLX-en vettem, de mi ráértünk mert a kiirt nap után született és már hamarabb elkezdtünk nézelődni. És amikor jött egy jó alkalom akkor megvettük. Esetleg nem tudod megkérdezni a védőnőt? Hátha.
2015. febr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyenre gondoltam. Még postaköltséggel is megéri

2015. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
de most nézem ha nektek szükségetek van a mérlegre akkor rengeteg van ebből is az OLX-en. Körbe kell nézni. Én sok mindent vettem innen és utána pedig eladtam.
2015. febr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!