Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél évesnek visztek/vittete...

Másfél évesnek visztek/vittetek textil pelust tanácsadásra?

Figyelt kérdés

Én eddig vittem, alá tettem mind a súlymérésnél, mind a hossz mérésnél, és az orvosi vizsgálat alatt is. Bár az úgy nézett ki, hogy alá terítettem, de mindig kiment alóla, mert mozgott, meg forgatni kellett.

MÁsfél éves a kislányom, ma megyünk szurira meg mérésre. Kell még vinni alá textil pelust? Ti vittetek? Köszönöm


2015. febr. 12. 07:45
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Igen, vittem. Most voltunk a 6 éves státuszon, oda is vittem.
2015. febr. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
én biztos vinnék. bár nekem fél éves a fiam, mi egy kis plédet szoktunk alátenni a vizsgálóra a mérésekhez meg textil pelust. kettő van nálam minimum. egy ha bukik egy meg arra hogy a vizsgálathoz használjuk.
2015. febr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Én is mindig vittem. Igaz nekünk a pelusostáskában mindig van 1 :)
2015. febr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Vigyél,ha nektek le kell vetkőztetni. Nekem a lányomat 1 évesen sem kellett már.Rá lett ültetve bodyba és harisnyába a mérlegre és annyi.Doki is csak felhúzza a felsőjét mindig.
2015. febr. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
mindig viszek :-)
2015. febr. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem, ilyen idősen már nem vittem
2015. febr. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én eldobható pelekázóalátétet vittem. Az nagyobb és nem gyűrödik annyira a gyerek alatt.
2015. febr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Én nem viszek , csak elsobható pelenkázótáska alátétet. Textil pelust mar kb 7 hos kora óta nem használunk. :)
2015. febr. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
* Eldobható pelenkázó alátét
2015. febr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én viszek a 2 éves lányom alá is, a 3 hónapos alá is, nálunk le kell vetkőztetni méréshez, vizsgálathoz. Vagy textilpelust, vagy pelenkázó alátétet, éppen ami a kezembe akad, mindkettő van a táskában.

Egyrészt a gyerekek védelmében, másrészt, ha baleset történik, csak nem egyenesbe a mérlegre, vizsgálóasztalra megy a cucc. Én sem ülnék le meztelenül idegen helyen egy székre, bármire csak úgy.

Mindenféle baba megfordul a védőnőnél, és sokféle kórokozó, élősködő, gomba stb megfordul velük együtt. :(

Ja, és mielőtt furcsa lenne, 2 éves lányom még nem tud járni, ezért a kis mérlegen mérik a súlyát, ülve (elég vicces), és az asztalon fekve a magasságát.

2015. febr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!