Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon miért csinálja ezt a...

Vajon miért csinálja ezt a babám néha alvás előtt?

Figyelt kérdés
Születése óta úgy van tanítva, hogy lerakjuk, és magától elalszik. Teljesen jól működik, viszont néha előfordul olyan, hogy úgy ordít elalvás előtt mint a sakál..hozzátenném, hogy csak úgy tesszük le, hogy szétdörzsöli a fejét,a szemét, már alig van nyitva a szeme, hisztis, semmi nem jó, egyszóval látszik , hogy már érik az alvás..és ilyenkor néha üvölt torka szakadtából..szerintetek ez miért lehet? 11 hónapos most..
2015. febr. 12. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ebben a korban már szoktak ilyent csinálni. Szeretné, ha játszanál vele. Hagyd rá, majd abba hagyja pár nap után.
2015. febr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Csoicsi válasza:
Esetleg jobban elfáradt a kelleténél.Figyeld meg,hogy mennyit aludt napközben,ha kevesebbet az átlagnál akkor ez lehet az oka,nyűgösebb és kell neki egy kis segítség elalváshoz.
2015. febr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Átesik a holtponton ilyenkor. AZ én babám 7 hónapos, de mostanában nála is ez van. Ha el akarom altatni az istenért nem alszik el, vagy 5 perc után megébred, amikor már látom hogy nagyon álmos akkor meg már azért nem alszik, mert nyűgös már. Én most azt próbálom, hogy ebédet hamarabb kap (10-fél11 körül) főzeléket, utána játszik még 1-ig kb, de nem várom meg hogy nagyon nyűglődjön, ilyenkor nem adok neki kanalas kaját, mert akkor csak jobban felébred hanem tápszert kap 1 körül és arra elalszik. Délután csak gyümi, estére jól megéhezik és babakakót kap, vagy Sinemil, rizspép mikor mit de azt is cumisüvegből és az kiüti. Tudom sokan nem tartják jónak, hogy cumiból kapja, de napi 2x kap kanalasat is.
2015. febr. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lányom akkor alszik el nehezebb ha már túl fáradt. Nekem is 11 hós.
2015. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szelek
2015. febr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!