Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 kérdés! 1. ) Babánk most 3...

2 kérdés! 1. ) Babánk most 3 hetes. Pontosan 3 óránként kel éjszaka enni. Vajon mikor fog kicsit többet aludni?

Figyelt kérdés
2.) colief cseppet szedünk, adok mellette normaflore-t is napi 2x fél ampullát. De elég gyakori,hogy vörösödni kezd a gyerek,erőlködik,hallom a pukit és sír. Ma hoz a párom espumisant. Fog segíteni? Vagy valami más gond lehet?

2013. ápr. 25. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


1, szerintem nagyon ügyes a babád hogy ilyen pici és 3 óránként kel éjjel,örülni kell ennek,még szinte most született! Egyébként lehet hogy már 2 hónaposan sokkal többet alszik majd de az is,hogy majd csak 1-2 év múlva,nem elkeserítésképp :) az én kisebbik fiam most 3,5 hónapos,ő 2 hónapos korától alszik 6 órát egyben éjjel,majd utána 2-3 órát még...de nincs két egyforma gyerek,a nagyobbik majdnem két évig óránként kelt...


2, a colief akkor segít,ha a tejcukrot nem bírja a babád,azt segít lebontani,ha egy hét múlva nincs változás,hagyd és próbálkozz másikkal.mi használtunk colief,infacol(ez büfiztet),espumisan(ez pukiztat),szélcső,torna.ezek közül igazából a torna volt ami segített,de jó hír hogy ez rövid időn belül elmúlik! 2-3 hónaposan nem hiszem hogy gond lenne,csak légy türelemmel,ez a legfontosabb,hidd el tudom milyen rossz a kialvatlanság de később majd nem is emlékszel rá :)

2013. ápr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod! tudom,hogy szerencsések vagyunk az éjjeli alvásával,nem is akarok én sokat várni tőle,csak kíváncsi vagyok mikor lesznek hosszabbak az alvási szakaszok.

tornáztatni én is napjában többször szoktam,de mostanában már nem jön neki olyankor puki. pedig a nagy hasfájós nap után (eddig csak 2 napot üvöltött végig) torna közben mindig nagyban eregetett. Még majd a bio gaia-t próbáljuk meg szerintem,ha az espumisan sem segít.

2013. ápr. 25. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még a mi lányunk is 3 óránként kelt. 7 hetesen elhagyta az éjjel 1 órás evést, 8 hetesen pedig a hajnal 4 órásat. Azóta alszik éjszaka 9-11 órát.


Neki a hasfájáson az Espumisan segített egy kicsit, de az Infacol még jobb volt, pedig ugyanaz a hatóanyaga. (Amúgy az Infacol jóval olcsóbb is.) Biogaia-t mi kicsit később használtunk szorulás miatt. Az is használt valamennyit.

Őszintén szólva a hasfájáson teljesen csak az idő segített, a szoruláson meg a hozzátáplálás.

2013. ápr. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és így a nappali alvások hogy alakulnak? mert nappal a mi babánk nem iagzán alszik.
2013. ápr. 25. 13:48
 5/5 anonim ***** válasza:
3 hetesen még sehogy nem alakult a nappali alvása. Aludt, amikor akart, de elég sokat volt ébren. Nem emlékszem mikor, de kb. már 3 hónaposan volt egy napirend, de ez is folyamatosan változik. A mi lányunk már 8 és fél hónapos most már csak kétszer alszik napközben.
2013. ápr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!