Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónaposnak vennél még óriás...

5 hónaposnak vennél még óriás játszószőnyeget? Ki tudja még használni?

Figyelt kérdés
Négykézláb hintázik már, meg hátrafelé kúszik.. Te vennél neki vagy már inkább nem? [link] ilyet például
2015. febr. 13. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem. Teljesen felesleges.
2015. febr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
attól függ mire vennéd. azért, hogy ellegyen rajta, nyilván már tök felesleges ha hátrafelé kúszik, úgyis lemászik róla. ha úgy vennéd, hogy évekig a földön lenne mint szőnyeg akkor igen, bár ennyiért akkor sem :D de arra, hogy ezen építőkockázzon mondjuk, arra még jó lehet :)
2015. febr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2 éves, anyuék vettek neki egy tescos nagy játszószőnyeget, hasonló mint ez csak más mintával és szinekkel, még most is imádja. Amíg csak kúszott mászott akkor is imádta nézegetni, most 2 évesen egyedül veszi elő a fiókból és azon iszik, azon tologatja az autóit és már megtudja nevezni rajta a napocskát, a sünit, mutogatja a bogarakat rajta és a számokat stb... Szóval van értelme, esetleg nézd meg a tescosat, az szerintem egy picit jobb. Ha megtalálom, belinkelem mindjárt.
2015. febr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2015. febr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem. inkább szivacs puzzlet...azon fejlődik a mozgása és később játszani is tud a darabkákkal.
2015. febr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ajánlom inkább, hogy méteráru boltban vegyél ennek az árnak a töredékéért jó nagy darab bébi mintás agyagokat.

5-7 ezer forintért már sokat választhatsz! Én lepedőt, függönyt és ágyneműt varrtam belőlük később, most így használja.

2015. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia. én is ezen agyalok, de én habtapit veszek neki. jó sokat. mert most le van téve a fiamnak (6hós) egy nagy pléd, nincs is vele gond, csak összegyűri ahogy mozogni próbál és akkor már akadályozza. a habtapi meg ügye merev, de mégis kicsit puha ha koppan a feje ne verje be nagyon. tehát inkább azt nézz. ennek a szőnyeg áráért egy jó nagy területet tudsz belőle kirakni.
2015. febr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is habtapira szavazok inkább.
2015. febr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!