Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzásnál a nyál összetétele...

Fogzásnál a nyál összetétele is megváltozhat?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy amikor a kisfiam erősen fogzik, akkor nemcsak a popsija, hanem a szája körül is kipirosodik a bőre. Akkor is nyáladzik, amikor csak egy foga jön, de akkor nem lesz ilyen a bőre, de most a rágók jönnek és iszonyatosan piros lett a szája körül.
2010. febr. 11. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Fogzáskor megváltozik a nyál összetétele,a babák 90% így reagál. Sajna ez ellen nem lehet tenni. Én napi 2x be szoktam kenni popsikrémmel neki, ha nagyon csúnya akkor többx is. Ez valamennyire segít.

2010. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is megváltozik. Nálunk ugyan a szája körül nem lettek kiütések, kipirosodás, viszont a fehér lepedőn reggelre sárga foltott hagyott a nyála, ami utána semmivel az ég világon nem jött ki (le is cseréltem a lepedőket színesre, mert azon nem látszott annyira). Fogzás után a jelenség eltűnt, és a nyála ismét átlátszó lett, foltot nem hagyott.
2010. febr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!