Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég durva vírus lehet? Ez...

Elég durva vírus lehet? Ez így normális?

Figyelt kérdés
Kisfiam másfél éves és tegnap egész nap magas láza volt(39 feletti,de csak 38,4-ig tudtuk levinni).Ma már csak hőemelkedése volt,de szinte egész nap alszik.Olyan furcsa.Ha felébred,akkor csak résnyire nyitja a szemét és aludni akar tovább.A földre nem is tudtam letenni,pedig azelőtt egész nap futkosott.Egy kicsit meg vagyok ijedve.
2010. febr. 11. 21:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Tegnap volt magas láza,akkor panadolt és germicid kúpot adtam felváltva.Mára már hőemelkedése volt,ezért nem adtam semmit.Pisis pelenka mondjuk kevés vizeletet tartalmazott és sötétebb színű volt.A szája ki van száradva egy kicsit.Most nem tudom,hogy mit csináljak,mert alszik már fél 6 óta és nem merem felébreszteni.csak sírna ha valami nagy gond lenne ?Jajj, tiszta para vagyok.
2010. febr. 11. 22:00
 12/15 anonim ***** válasza:

A sötét színű vizelet egyértelműen azt jelzi, hogy nem elegendő mennyiségű folyadék jutott a szervezetébe. Én a helyedben főznék teát, cukorral, pici sóval, és mint azt valaki már ötletként írta, fecskendővel, vagy kiskanállal elkezdeném adni neki.

Valószínűleg attól is el van gyengülve, hogy semmit nem evett. Nálunk a csodaszer ilyenkor a (Normolytos)teába tördelt háztartási keksz szokott lenni. Az finom édes, puha, nem nagyon kell a megrágásával küzdeni, viszont energiát ad a szénhidrát tartalma, és folyadékot is pótol.

2010. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Csak félek felébreszteni,ha nem vesz magához elegendő folyadékot,akkor reggelig csak nem lehet baj?Nem?Persze éjjel megkínálom többször cicivel.
2010. febr. 11. 22:18
 14/15 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok? Hogy alakult az éjjel és a mai napotok? Remélem, jobban van már a kis beteg.
2010. febr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szerencsére volt pisi(majdnem ki is folyt),mert éjjel felébredt és kicseréltem.Ma még mindig levert volt,bár már nem annyira és láza ill. hőemelkedése is lett.Az orvos írt antibiotikumot.Valószínűleg a típusú infulenza.Én is elkaptam,úgyhogy még szenvedünk.Köszi,hogy érdeklődtél.
2010. febr. 12. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!