Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek született bármilyen...

Kinek született bármilyen rendellenességgel kisbabája?

Figyelt kérdés
Nekem mikor megszületett akkor mutatták hogy nincs kukija és csak lestünk herezacskó volt hol a kuki és hálisten pisilni tud mert van rajta hézag,de kiderült kuki bőr alatt amit csak 3.5 évesen műtenek.De már félek tőle.Biztos sokkal kisebb kukija lesz mint majdd másnak csak rendbe jőjjőn neki és sokszor kérdezem miért,van két fiam nekk semmi bajuk de a 3. lett ilyen.Magamat okolom sokszor de hát més vizsgálat minden redben volt kromoszoma vizsgálaton is jártunk vérvétel hasi vese ultrahnagon,de hálaisten redben volt igy nemtudni mitől lehetett.Kérdés ha véletlenül jőnne még egy annak is lehetne valami baja?epispadiasise van orvosi nyelven-
2015. febr. 18. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, nehéz lehet :( Annak nagyon kicsi a valószínűsége hogy ugyanilyen betegséggel szülessen a következő gyermeked, de sajnos nem zárható ki semmi :/ Erre garancia nincsen.

Az én fiam is húgyúti rendellenességgel született, nem ilyen súlyos hál'Istennek, de felettünk is ott lebeg a műtét. Nekem is sokszor eszemve jut hogy ha lesz kistesó, vajon egészséges lesz-e. Reménykedünk, bízunk a legjobbakban!

2015. febr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és neked milyen hugyuti rendelenességgel született?Ha elárulod.
2015. febr. 18. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ilyen, de genetikai rendellenességgel született a bátyám. Izomsorvadás a lábán és a kezén, nem a nagyon vészes kategóriában de nyilván korlátozza és okoz nehézséget neki. Műteni nem kellett soha, de gyógytorna rögzítő elengedhetetlen nála. A szüleim vállaltak utána még gyereket (engem és a hugomat) egyikünknél sem jelentkezett újra sem ez, sem más.
2015. febr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg semmi közöd a dologhoz, más kérdésben gondolom tőled láttam hasonló provokatív választ nem hiszem el hogy itt is ki akarod élni magad, holott itt szó nem volt abortuszról..
2015. febr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Egy szűkület van a húgyhólyag és a húgyvezeték találkozásánál. Ez miatt pang a vizelet, és kb. 10x akkora a húgyvezetéke mint normálisan :( Szerencsére eddig nem okozott problémát, de havonta kell járnunk laborba és 3 havonta ultrahangra és a nefrológiára. Ha nagy-nagy szerencsénk van, kinövi idővel.
2015. febr. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nagyon kívülálló vagyok, nem is gondolom hogy át tudok érezni egy ilyen egyéni nehézséget!

De ilyenkor úgy is fel lehetne tenni a kérdést,: Miért ne velem történhetne ez meg? ... amikor te hallod mástól, hogy 'miért vele?' - te sem gondoltad, hogy tényleg inkább velem. Na jó bonyolult lettem, de hát a lényeg, hogy senki sem olyan különleges, hogy bármi ne forduljon vele elő!

Nincs kivétel.

2015. márc. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!