Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borostyánlánc feltöltésének-ak...

Borostyánlánc feltöltésének-aktiválásának módjai? Tippek, ötletek, miként lehet aktiválni, szerintetek lehet?

Figyelt kérdés
Több verziót hallottam, sóba rakni, napra rakni, hideg vízzel lemosni... melyik a hatásos?
2010. febr. 12. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Én csak úgy tudtam, hogy egyszerűen a bőrrel érintkezve fejt ki jótékony hatást. :S

Várom én is a válaszokat...

2010. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem fogzásra van:),de szintén gyógyító kövekből álló nyaklánc.Ezt folyóvíz alatt kell "megtisztítani" az első használat előtt,15 percre folyóvíz alá kell tenni.
2010. febr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ilyet én nem hallottam.A fiam 20 hónapos,mióta megvettem Neki(majd 1 éve van a nyakában)nem kell a Chamomilla(azóta 8 foga jött).Már csak 4 fogacskát várunk.Én hiszek benne,lehet,h ezért jött be a dolog(igaz,a homeopátiás szerekben is hiszek,ezt alkalmazom,és szerencsére még erősebb szer nem is kellett)
2010. febr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

igen, a bőrrel érintkezve hat, de állítólag egy idő után lemerül, sőőőt, első felvétel előtt is aktiválni kell(ett volna)...


mi 4 hónapja nem alszunk, már mindent kipróbáltam, csomó homeos cuccot adtam Neki, de így is 3-10* kel..

2010. febr. 12. 20:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem féltek, hogy megfojtja magát vele? Beleakad valamibe a lánc, vagy mittudomén. Rövid láncok ezek? Én hinnék benne, csak nem merem ráadni.
2010. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A 3. válaszoló vagyok.Soha nem piszkálta,és nem is akad(hat)bele semmibe.Nekem ez még soha nem jutott az eszembe.
2010. febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kb akkora, h nekem karkötőnek lenne jó. nagyon picike, eddig kétszer kapaszkodott bele, de sosem húzta meg. észre sem veszi
2010. febr. 12. 21:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Enyém sem piszkálta soha, éjjel nincs rajta. Nyugodtan alszik, csak a nyálzás utal arra, hogy jönnek a fogai. Bár mi még csak két foggal büszkélkedünk, eléggé az elején vagyunk.
2010. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsi az OFFért,csak azt szeretném kérdezni,hogy ezt mikortól lehet a babák nyakába tenni?
2010. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mikor kezd nyügös lenni a foga miatt.

Az én lányomnak 3 hós korától a nyakában van.

Nem piszkálja sose,1 éves lesz és még nem fulladt meg.....

2010. febr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!