Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma büfizés közben vettem...

Ma büfizés közben vettem észre, hogy kicsit be van esve a babám kutacsa, ha függőlegesen van, szomjas lehet, vagy normális? 12 naposak vagyunk. Ha fekszik, akkor nem érezhető.

Figyelt kérdés
Itt olvastam, hogy talán normális így? Mi az igazság? Tudjátok még nagyon aggódós vagyok, első babánk.
2010. febr. 12. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Függőlegesen normális...dolgozik a gravitáció. :-D

Fekve kell nézni,de nálunk volt már olyan,hogy fekve is be volt süppedve,fél óra múlva meg semmi.

2010. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez normálisnak mondható. Nyáron nekünk előfordult, hogy még lüktetett is. Akkor már tuti szomjas. Nyáron, ha még anyatejes is érdemes neki vizet adni.
2010. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így van: a gravitáció "húzza" le. A dokik is mindig fekvő helyzetben simítják,ha a kiszáradásra kiváncsiak pl. Úgyhogy az a mérvadó,hogy vízszintesen milyen a kis kutacsa.

De igen,ha be van esve az szomjúságra utal.

Ne aggódj,nálatok minden ok!!

MInden jót!

2010. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2010. febr. 12. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:
A lüktetés nem a szomjúságra utal,hanem a szívdobogást lehet látni.Állítólag néha az agyi tevékenységtől is függhet.Onnan is vesznek vért,szóval ott ér van,azért lüktet.
2010. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!