Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nemsokára fiúnk fog születni...

Nemsokára fiúnk fog születni és úgy gondoltuk Eleknek fogjuk nevezni. Hogy tetszik Nektek ez a név?

Figyelt kérdés
2015. febr. 22. 22:25
1 2
 1/14 anonim válasza:
Semmi közöm ehhez, de elég fura név ez 2015-ben. Szegény gyereket már most sajnálom. Elég sok gúnynév van erre a névre, jól fontoljátok meg :)
2015. febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

jó, jó de hány L? :)

egyébként az enyémnek is hasonló stílusú neve van, Benedek... :) nekem tetszenek a régi nevek, az Elek nem a kedvencem, de baj sincs vele azt leszámítva, hogy egy szójáték az L-ekkel :D

2015. febr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
12%
Beviz Elek, Petting Elek, Feles Elek, Hot Elek, Lev Elek most hirelen ennyi jutott eszembe
2015. febr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ismerek egy vagány srácot

ő Sánta Elek..

2015. febr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó, de tény hogy lehet vele csomó idétlen nevet gyártani.
2015. febr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Szėp nėv, buta az az ember aki pont ehez a nevhez guny nevet keresnek, talàlnak, minden nevet lehet csufolni !

Nektek tetszik es kesz! Nekem se a kedvencem de nem is maszok falra tole!

ti gyereketek, es olyan nevet valasztasz ami nektek tetszik!

Mas velemenye ne erdekeljen, es hulyesegnek tartom ilyen kerdest is kiirni! Mert minden nevhez irnak olyan dolgot hogy miertne ezt a nebet valaszd! Ti dontesetek!

2015. febr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A fiunk az rövid u-val írandó, csak mondom.


Egyébként a név nektek kell, hogy tetsszen. Nekem pl. nem tetszik az Elek, de annyi hasonlóan régies kategóriába sorolandó név divatos manapság, hogy nem értem, miért épp ezen akadnak fenn az emberek.

A Bendegúz, a Botond mennyivel szebb? Annyi, hogy most egy pár éve divat lett adni őket, és minden 3. kisfiút így hívnak.

Minden nevet lehet csúfolni, a Botondnak biztos mondanák: Botond, van nálad koton? Na bumm!

2015. febr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.
2015. febr. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha valaki biztos van névválasztásban szerintem nem kérdezget másokat arról, h mit szólnak hozzá. Az az érzésem, h bizonytalan vagy ezzel a névvel kapcsolatban. Ha tényleg így van, keressetek olyan nevet, amiről ti ketten 100%ig tudjátok, h jó lesz.
2015. febr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, ne haragudj...
2015. febr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!