Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Ágyváltás 16 hónaposnál?...

SOS! Ágyváltás 16 hónaposnál? Mit tegyünk? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Kisfiamnál azt éreztük kell neki a rácsos ágy helyett másik.Kicsi volt neki,nem fért el benne,rácsokon kidugta lábát,beszorult,sírt,nyugtalanul aludt.Hozzáteszem a rácsvédőnk nem a legjobb,csak fölül megkötős,alul nem,és elég keskeny,folyton lecsúszott.

Vettünk neki egy harmonikába összecsukható kétszemélyes fotelágyat,ami nappal kanapé.Nagylányomnak i ez a típus volt,akkor bevált.Használtan vettük most,sajnos későn vettük észre,hogy a lakásban dohányoztak.Kitakarítottam,szellőztettük,textilfrissítővel befújtam(mindezeket többször is,de még mindig szaga van.)Múlt héten viszont átszoktattam rá,egész gyorsan ment,első éjjel volt nyugtalan aztán nem.Aztán most először 7végén anyuéknál aludt egy éjjelt,és az elmúlt éjjel katasztrófa volt.Általában teán vagy kakaón alszik el,féléber vagy alvó állapotban elvisszük a helyére,előfordul az is hogy a saját ágyán alszik el.Ezzel soha nem volt gond.Sosem ébred fel,ha átvisszük akkor sem.Most viszont igen,folyton forgolódott,át akart jönni,leraktuk sírt,elindult a sötétben.Alig aludtunk valamit,reggelre eldöntöttük a férjemmel visszatérünk a kiságyra,csak szerzünk egy normális rácsvédőt.A fotelágyat meg áthúzatjuk.Nem tudom ez jó megoldás e.Egyrészt,hogy működni fog e a kiságy,másrészt a szagproblémát megoldja e.Közénk nem szoktattam eddig sem,ezután sem szeretném.Nővérével egy szobában alszik egyébként.Nem tudom nem e korai volt még a rendes ágy.Hogy a hétvége zavart e be?Hogy a szag zavarja e?jajjjj még egy ilyen éjjelt nem bírok ki hulla vagyok


2015. febr. 23. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Simán átszoktathatod már ennyi idősen kiságyra, mi 1 évesen tettük át a picit, mert átrendeztük fullon a szobájukat. Hamar megszokják, valószinüleg a szaggal van baja. Nekik még baromi érzékeny az orruk.
2015. febr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fiamnak 18 hónaposan vettünk leesésgátlós ágyat a kiságy helyett.

70x160 cm a mérete.

Első naptól kezdve jól alszik benne.


Szerintem nem elég áthúzatni, mert a szivacs is beitta a szagot.

Tudom, pazarlás, de én inkább másikat vennék. Ne aludjon dohányfüstös ágyban a másfél éves gyerekem...

2015. febr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!