Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztelőt szeretnénk a...

Keresztelőt szeretnénk a kislányunknak Győrben. Nemrég költöztünk ide, hogy működik, kit kell megkeresni? Mennyibe kerül? 6 hónapos a kislányunk. Kell járni előtte valahova?

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen vallásúak vagytok? Az egyházzal, pappal, lelkésszel venném fel a kapcsolatot.
2014. okt. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahová jártok templomba, ott egyik vasárnap mise után a pappal beszéljetek, és ő mindent el fog mondani.
2014. okt. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen!Római katolikus vallás. Az gond ha apuka nincs megkeresztelve,de a leendő keresztszülők igen,meg én is meg vagyok?
2014. okt. 10. 10:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, elvileg úgy templomi esküvő se lehetett volna, nem?
2014. okt. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem is volt templomi esküvő,csak polgári.
2014. okt. 10. 11:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem is vagytok hívők? Minek akarjátok úgy megkeresztelni?
2014. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szent Imre plébánia, Tamás atyát keressétek, Ő nagyon kedves, rugalmas, nálunk a keresztszülő nem bérmálkozott, megkeresztelte a kisfiúnk, csak keresztelési tanunak lett beírva.
2014. okt. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Meg fogom keresni hétfőn.
2014. okt. 10. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!