Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan kezditek/kezdté...

Hány hónaposan kezditek/kezdtétek a biliztetést?

Figyelt kérdés
Az baj, hogy játszik a bilivel? (Még nem kezdtem el a rászoktatást. 16 hónapos lesz.)
2010. febr. 13. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem volt bilink,mind a 4 rögtön szűkítős vécén kezdte.Alig várták,h kipróbálhassák.2 éves koruk körül mikor már tudtak szólni,h pisilni/kakilni kell,akkor kezdtük,kb egy hét alatt szobatiszták lettek.
2010. febr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valahol olvastam ezt a mondást és nagyon találó: " Ha elkezditek 1 évesen - 3 évesen szobatiszta lesz, ha elkezditek 2 évesen - 3 évesen szobatiszta lesz!"

Szóval felesleges korán kezdeni, úgyis akkor sikerül, amikor megérik rá és akkor nem kell hónapokig kinlódni, csak hetekig, esetleg napokig.

2010. febr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron fogom kezdeni,júniusban lesz 2 éves.
2010. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy gondolom, hogy 2 éves kora előtt nem érdemes elkezdeni. Októberben lesz kettő, de nyáron, ha pucérkodik, azért próbálkozunk vele majd!
2010. febr. 13. 11:10
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Az en babam 8 hos volt amikor elkezdtuk(tudom korai). Most 1 eves, es ruhastol ul ra a bilire. Sokszor pisil es kakil a bilibe:)Eleg hihetetlen, de o szeret bilizni:)
2010. febr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak! Nem az a szobatisztaság, ha ráülteted a bilire és belepisil, hanem ha szól, hogy pisilni kell. Minek kell ilyen korán elkezdeni?
2010. febr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is nyáron fogom elkezdeni, augusztusban lesz két éves, de akkor sem erőltetem a dolgot, ha megérik rá úgyis észre fogom venni. Viszont a nyári pelusnélküliséget vétek lenne kihagyni.
2010. febr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Májusba lesz 2 éves a lányom, nyárra gondolom lesz annyira értelmes, hogy menni fog. Tegnap vettünk wc szűkítőt, kipróbáltuk- semmi. Ma reggel megint ráültettem és belepisilt. Tudom, hogy merő véletlen volt, de úgy örültem neki.
2010. febr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!