Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fájdalmas szoptatás lehet...

Fájdalmas szoptatás lehet attól, hogy nagyon erősen ráhapar a baba? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
4 kg-al született kisfiam most 5 hónapos (9 kg), egy hónapja minden egyes szoptatás fáj. a sebesedést úgy ahogy sikerült megszüntetni. nem az egész szoptatás alatt fáj, csak mikor ráharap, és mikor mozog. van valaki hasonló helyzetben? mit tegyek? sokáig nem fogom bírni. vörös a feje közben, mint aki egy éve nem evett úgy viselkedik. nem tudom mitől lehet. beszéltem védőnővel, szoptatási tanácsadóval,de semmi használhatót eddig még nem kaptam. éjszakát átalussza, 5ször szopizik egy nap
2010. febr. 13. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Itt is olvashatsz anyukák tapasztalatait.

2010. febr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hű, hát ha a szoptatási tanácsadó nem tudott segíteni, akkor én sem hiszem h. fogok :(. De próbáltad már gyakrabban mellre tenni? Az én fiam elmúlt 5 hós és nagyon sokszor 2 óra elteltével már cicit kér. Pedig volt idő, amikor napi 4szer szopott csak. Most meg, össze sem mindig tudom számolni :).

Esetleg ha kevésbé éhezik ki, kevésbé fog intenzíven szopizni.


Nincs csomó a melledben? Egy enyhe mellgyulladás miatt is lehetséges a fájdalom.

2010. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nehezen indul meg a tejed, az én fiam akkor csinálta ezt. Azóta megszívom mellszívóval, amíg beindul, és utána már csak a nyelésre kell koncentrálnia, nem rángatja, meg harapja, csak szív. Esetleg te is megpróbálhatod. Jó babázást!
2010. febr. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!