Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Àprilis elején lesz 2...

Àprilis elején lesz 2 éves és még nem megy ez nem normális igaz?

Figyelt kérdés

Baràtnőm kislàny àprilis elejèn lesz 2 èves, ès magàtòl nem megy sőt èn ùgy làtom vezetve sem nagyon olyan mintha kicsit csuklana össze.

Àllni àlldogàl de sokszor beinog ès akkor rögtön kapaszkodik ès ül is le.

A anyja mindig kèzben tartja szerite semmi baja ...ès tudom nem kellene foglalkoznom vele nem az enyèm de azèrt aggòdom...

Egyèbkènt 17kg körül van....lehet hipoton?


2015. febr. 24. 11:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez jó ötlet!! Hozd össze őket véletlenül, de a dévényes azért jobb ha tud előre a dologról, nehogy ne vegye észre, mert mondjuk épp nem rájuk figyel.
2015. febr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Fiam 19 hónapos lesz 5-én. Még nem jár, de járunk tornára. Feláll bútorok mellett kapaszkodva lépeget de még nem indult el. Igaz neki volt egy általánosan rossz közérzete ezért lassult le a mozgás fejlődése. Nekem azt mondta a gyógytornászunk, hogy 20-22 hónapos koráig redben van ha elindul a fiam.

De minket 10 hónapos korától ismer a gyógytornászunk. Neurológiailag redben volt csak sokáig nagyon kis súlyú volt a fiam. Nagy vallószínűséggel nálunk ez volt a gond. De én nem voltam ez miatt nyugodt és őszintén most sem vagyok, majd csak akkor nyugszom meg, ha végre elindul. Okos nagyon de még is az lenne a megnyugtató ha végre menne már.

2015. febr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normális. És látnia kellene szakembernek a kicsit minél előbb. Az én unokaöcsém is csak másfél éves kora után kezdett járni, és nagyon furcsán járt, dölöngélt mintha nem tudna egyensúlysozni, de kb két éves korára azért már normálisan járt. Szerintem őt is vinni kéne fejlesztésre, próbáltam is nagyon finoman jelezni ezt az anyukájának, de nem hajlandó ezzel foglalkozni sajnos. Nekem is három gyerekem van, mindhárommal jártunk dévényezni, az egyikkel majd egy éves koráig. Itt sokmindent elmondott a dévényes nőci, és bizony láttam én is a jeleket az unokaöcsin, és ezért próbáltam szólni. Tényleg finoman, mert tudom, hogy senki sem szereti - én sem- ha más beleokoskodik a dolgaiba, de nem lett volna tiszta a lelkiismertem sem, ha mégsem mondom el neki. Abszolút süket fülekre talált sajnos a próbálkozásom.

Én a helyedben megkérdezném azt a dévényest, akit írtál, vagy tényleg szakembert és esetleg valóban összehozhatnál valami véletlen találkozást, így hátha hallgatna rá a barátnőd.

Szerintem foglalkozni kellene ezzel a problémával.

2015. febr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!