Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Most április 30-án jön a családi?

Most április 30-án jön a családi?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a MÀK oldalàn 5-e van írva!!! De elképzelhetetlennek tartom, hogy 6-àn kapjuk. Nem vàrom remegve, csak ma néztem hogy esik màjus 1. és eszembe jutott. Értelmes vàlaszokat köszönöm.
2014. ápr. 13. 22:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Ne kezdjétek már megint! Ha egyszer az van a MÁK oldalán, hogy 5-e, akkor annak miért nem hiszel??
2014. ápr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%

Epp ma jutott nekem is ez eszembe. Nem amiatt mert reszketek erte csak beugrott. Gondolom hosszu hetvege lesz elseje miatt es igy lehet tenyleg hamarabb kuldik. De mondom nekem is csak vegigfutott az agyamon, utana nem olvastam csak epp belefutottam a kerdesedbe.

Az elso valaszolo ertelmes volt mondhatom.

2014. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem kötözködni akarok, de ha a honlapon 5. áll, akkor igen, nagy valószínűséggel tartják is magukat hozzá.
2014. ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom, amikor az ötödikét kiírták, akkor tudták, hogy hosszú hétvége lesz, ezért nem írtak pl. másodikát. Így tartani fogják maguk ahhoz. Amúgy is megéri az államnak minél később utalni, így meg fogják várni az ötödikét.
2014. ápr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%

Úgy számolj, hogy nem aztán ha mégis max meglepődsz.

Máj 1-je csütörtök, így simán 5-re megjöhet.

2014. ápr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Az elsõ vàlaszoló nagyon értelmes volt. külön köszönöm neki.

Kis milliószor volt màr, hogy így írta a MÀK, aztàn egy nappal utalàs elõtt módosított rajta. Hasonló okokból, pl. november 1.- e miatt. Tehàt akkora baromsàgot nem kérdeztem mint gondolod. Csak egy kérdés volt, most is így lesz e vajon. De végülis tök nyolc.

2014. ápr. 13. 23:48
 7/16 anonim ***** válasza:

Majus 1. csütörtök, de màsodika meg hiàba péntek, szabadnap lesz, úgy tudom, vagyis csak hatodikán jöhet meg a pénz.

Amúgy a november 1. utalást sem szoktàk előre jelezni, ha korábban küldik.

Szóval bármi lehet. Hívd fel őket.

2014. ápr. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

Masodik vagyok koszi a 0 szazalekot. Mert volt pofam ertelmesen valaszolni. A sok okoskodonak mi baja? Mert eszembe mert jutni a csaladi potlek es h vajon most is ugy lesz mint novemberben!???

Nem azert reszkeetek mert nincs penzem. Nezzetek le azt. Csak elgondolkodtatott foleg h meglattam a kerdest. De usse ko itt van egy ujabb valasz amit lehuzhattok! Hajra megkeseredett anyukak. :-)

2014. ápr. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%
Azèrt huztak le mert nem a kèrdèsre vàlaszoltàl..,
2014. ápr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia,én ezt a választ kaptam a MÁK-tól,tehát előbb utalnak:

A Magyar Államkincstár Központi Ügyfélszolgálati Osztályára érkezett elektronikus levelét megkaptuk. Köszönjük, hogy kérdésével hozzánk fordult.

Kérdésére az alábbi tájékoztatást adjuk:


A munkaszüneti napokra tekintettel a lakcímre utalandó családtámogatási ellátások 2014. április 25-i dátummal, míg a bankszámlára utalandó ellátások 2014. április 29-i dátummal kerülnek utalásra.

2014. ápr. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!