Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek gond lehet 7...

Szerintetek gond lehet 7 hónapos babám "beszédével"?

Figyelt kérdés
7 hónapos babám szinte egész nap csendben van. Vidám, játszik, érdeklődő nagyon de a hangját nem lehet hallani, van hogy egész nap szinte meg se szólal. ma-ma, ba-ba, dá-dá ilyesmiket mond, de nem minden nap, van hogy napokig se. Sikoltozik, meg rengeteget hümmög főleg ha valami nem tetszik neki akkor folyamatosan hmmmm...hmmmmm, megy a hümmögés egész nap, vagy nyávogó hangot ad ki de nem "beszél" sokat. Szerintetek?
2015. febr. 25. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem semmi gond az égvilágon.


sok helyen írják ezeket a da-da, ba-ba stb-ket hogy kellene, alig van baba aki megfelelne a leírásoknak...

2015. febr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
egyik ismerősöm kisfia kb így beszélt ennyi idősen aggódtak elvitték orvoshoz a nyelve alatti hártyát felvágták mert le volt ragadva attól kezdve be nem állt a szája, nem kell aggódni ez apróság de lehet semmi baja csak kicsit később kezd majd többet beszélni.
2015. febr. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom nekem teljesen atlagosnak tunik a babad :) az enyem ugyanilyen. vannak beszedesebb meg kevesbe beszedes napjai. amit mar tud: ba-ba bebe papa pe es kb ennyi. 7 hos.
2015. febr. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Uh, az én fiammal összehasonlítva, tényleg hallgatagnak tűnik. A fiam 5 hónapos kora óta be sem fogja a száját :) Hat hónaposan már egész nap gügyögött, baba, mama ilyenek mentek, most 13 hónapos múlt és cica, pipi, tut (kutya), mámmá (étel) isz (inni), ányá (anya) ápá (apa) szavakat mondogatja, illetve igen-nem is megy neki.
2015. febr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...esküszöm 3-4-5 hónaposan többet magyarázott, mint most.
2015. febr. 26. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!