Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta kiváltottatok egy...

Mióta kiváltottatok egy étkezést, hosszabb időre is el tudtok menni a kicsivel valahova? Mi anyatejesek vagyunk, két óra és már nyűgösködik.5 hós

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy nő, annál több időt bír ki. Türelem.
2015. márc. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Mondjuk az enyém tápszeres, így aránylag korán könnyű volt bekészíteni a kaját, ha elmentünk.


Most már 10 hónapos, bedobok egy üveges bébiételt meg egy kanalat és ha éhes, akkor legrosszabb esetben az ölemben megetetem (ha nincs hova ültetni). Illetve vizet viszek cumisüvegben, hogy biztos ne legyen szomjas se.

2015. márc. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi előtte is mentünk, fejtem le tejet aztán megette útközben.
2015. márc. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam tápszeres és mielőtt elkezdtük a hozzátáplálást már kb4 órát kibírt két kaja között és ez most is így van.
2015. márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is lefejtem a tejcsit és anyatejjel is megetettem bárhol, bármikor. Azóta én is viszem magammal egy üveg kaját,és eszik ha éhes. Bár nekem szopizni is csak 3 óránként szopizott.
2015. márc. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én bárhol megszoptattam, úgyhogy sosem jelentett gondot a programok szervezésében, ha beleesett egy szoptatás. Természetesen egy mozibamenetelt a szopitól tettünk függővé, de egyébként szopizott, ahol megéhezett. Üvegből sosem volt hajlandó enni, úgyhogy feleslegesen fejtem volna le annyit, hogy megetessem. Mivel a fiam 6 hós koráig tisztán amyatejes volt, beletelt 1-2 hónapba, hogy kiváltsak egy étkezést, de még azután is kért anyatejet.
2015. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!