Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mióta megszületett a baba,...

Mióta megszületett a baba, volt már párod nélküled bulizni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 22:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%
Nem,nálunk nem jár el egyedül...azt mondja ha megyünk együtt,eddig is így volt...nem bír nélkülem élni :D hehehhe
2010. febr. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha megbízol a párodban, miért ne mehetne el egyedül bárhová? Nekünk 3 hónapos a kislányunk, mi a babával úgyis alszunk éjszaka. Az én véleményem az, hogy ha dolgozik, itthon segít a baba körül, jár neki 2-3 hetente egy kis kikapcsolódás. Én csak akkor vagyok kicsit mérges, ha a bulizás az én megtervezett hétvégi programomat keresztülhúzza, de azt is megoldottuk-elmegy szórakozni, de másnap velünk is foglalkozik, még ha 2 órát alszik is... Ez bejött, nálunk nincs vita.
2010. febr. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapos múlt a kislányunk és igen, volt már, sőt ezen a héten már én is voltam..Meg lehet kövezni, de nem gondolom, hogy ezzel vmi óriási hibát követett, követtem volna el. Ha mindkét fél egyetért a dologgal, akkor szerintem semmi baj nincs ezzel. Van olyan nap, amikor szükségem van rá, hogy itthon legyen, ilyenkor nem is megy el, de szerintem teljesen természetes, hogy igénye, ill. igényem van mások társaságára is nem csak a piciére. Mondjuk a dologhoz az is hozzá tartozik, hogy baromi nagy mázlink van, mert a lányunk 5 hetes kora óta átalussza az éjszakát (este 9-től reggel 6-ig, óramű pontossággal) és így lényegesen egyszerűbb és könnyebb.

Szerintem mindenki úgy csinálja, hogy az egész családnak a legjobb legyen és hosszú távon is mindenki jól érezze magát a bundájában!

2010. febr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
46%
elmegy igen...nekem az a bajom hogy én nem mehetek....
2010. febr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt biztos megköveznek majd de é támogatlak ^^ Szerintem nagyszerű,hogy műr ilyen hamar kitudtál mozdulni :))
2010. febr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
nálunk mindig az volt a rendszer, hogy havonta 1x mindenkinek van egy kimenőnapja, amikor egyedül megy ahova akar. ez azóta is így van, mondjuk én szülés után az 1.-t kihagytam, de a másodikat már nem. szóval persze.
2010. febr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
46%
Igen, nekem is az ezzel a bajom, hogy ő megy, én meg nem mehetek.
2010. febr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
46%
14:34-es! na AZ már gáz, ha Te meg nem mehetsz. nincs kire hagynod a babát, vagy haragudna, ha mennél?
2010. febr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Az en parom nem bulizni jar, hanem horgaszni......
2010. febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!