Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy hason...

Miért van az, hogy hason fekve nem nagyon akarja emelgetni a fejét a babám, de ha a mellkasomon fekszik, akkor gyönyörűen tartja?

Figyelt kérdés
2015. márc. 2. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is így csinálta eleinte, gondolom azért mert nem teljesen vízszintes síkban van, és úgy könnyebb. Sok gyakorlás után már máshol is szépen emelte, nem csak a mellkasomon.
2015. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és azt megkérdezhetem mennyi idős volt a gyerkőcöd, mikor már teljes vízszintesbe is szépen emelte?
2015. márc. 2. 18:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Olyan 2 és fél - 3 hónapos körüli, sokat gyakoroltunk vele, mert méhen belüli kényszertartás miatt nyaki hypotóniája volt.

Tedd sokat hasra, tegyél elő valamilyen zenélő, villogó játékot, amit figyelni akar. Minden nap két étkezés között így hasra tettem pár percre eleinte, és nagyon gyorsan fejlődött.

2015. márc. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm szépen a tanácsot :)
2015. márc. 2. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit, remélem Nektek is beválik. Mennyi idős a babád?
2015. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2 hónapos lesz pár nap múlva.
2015. márc. 2. 20:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne aggódj. Mi is akkor tájt kezdtünk "gyakorolni" és nagyon gyorsan fejlődött, alig pár hét múlva már szépen tartotta magát, és jobban szeretett már hason lenni mint háton :).
2015. márc. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!