Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart a pancsolás?

Meddig tart a pancsolás?

Figyelt kérdés

Lányom 7,5 hós, 2-3 napja elkezdte a klasszikus pancsolást a fürdésnél, vagyis csapkod a lábával és a kezével a vízben. Utána úszik a fürdő ami még nem volna olyan nagy baj, de úgy felpörög tőle hogy képtelenség felöltöztetni, altatni meg főleg. Eddig mindig lefürdettem, szépen ellazult közben és gyakorlatilag 5 perc szopi után már aludt.

A nagy kádban még nem tudom fürdetni mert nem ül. Megunják ezt a pancsit is pár nap alatt? vagy ez egy hosszabb távú hobbi?


2015. márc. 2. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Sokáig pancsolnak, főleg ha megtanul ülni. Fürdesd korábban, h alvás időre lenyugodjon.


13 hónapos a kislányunk nagyon nagyon pancsol. De még az ismerősünk 4 éves kislány is.

2015. márc. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hosszabb távú hobbi, évekig is eltart. Fürdesd kicsit korábban, és hagyj neki időt a pancsolásra.
2015. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokáig ha szereti a vizet :) Ilyenkor hoztam a fürdést 2 órával előbbre, de egy idő után később is aludt el akkor visszaálltunk 7re így 9-9:30 körül alszik
2015. márc. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A lanyom 2 es fel honaposan kinotte a kiskadat, azota a nagykadban furdik. Az elejen fertotlenitettuk termeszetesen. Annyi vizet engedtunk, hogy a fule ala erjen, egy ideig torolkozot tettunk ala. Imadta, angyalkazott, mint a hoban szoktak. :)

Most 20 honapos, rendszeresen uszik a furdo, fel-egy orat pancsol, ennyi ido alatt kellokeppen elfarad, majd eszik, alszik.

2015. márc. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszi :) nem szakadt le a derekad mikor lehajoltal tartani a kadba? en azert varom h ulni tudjon mert ugye a tarkoja alatt fogjuk most, a ferjem egyik oldalrol en meg mosdatom a masikrol. ha a nagy kadba tesszuk csak az egyikunk fer oda (hasonlo a furdonk mint egy panelé)
2015. márc. 3. 02:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi egy hónapja menekültünk ki a fürdőbe, mert úszott a szoba minden fürdetés után. Én úgy csinálom, hogy belerakom a kiskádat a nagyba, így van hová kicsapkodni a vizet. Időközben rájöttem, hogy ha behúzom a zuhanyfüggönyt is, akkor fel se kell mosnom fürdetés után.:) Én egyébként nem tartom már a fejét (5 hónapos), csak annyi víz van a kádban, hogy nem merül el benne a feje. Ő is élvezi, hogy jobban tud mozogni. Mindig ott áll mellette valamelyikünk, nem történhet baja.
2015. márc. 3. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!