Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a nurofent 1 dl teával...

Ha a nurofent 1 dl teával issza meg az ugyanolyan hatásos?

Figyelt kérdés
Fecskendővel, kanállal nem fogadja el, cumisüvegből hígítva megissza. A kúpot kinyomja:(
2015. márc. 3. 07:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Fecskendővel bele tudod nyomni a szájába. A kúpot pedig én úgy csinálom h kb fél percig ottartom a kezem és ha már elolvadt nem tudja kinyomni. Ne legyl már ennyire béna mert nem fog meggyógyulni a gyerek. Amugy igen lehet adni teával is.
2015. márc. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A kúpot 2 perc után is kinyomja... ha fecskendőből megy a szirup azt nem nyeli le, kiköpi, jó ha ki nem hányja, pedig nem dugom a torkára...

Be tudonm neki adni a gyógyszert, csak nem marad benne. Akkor sem ha befogom a végeit.

amúgy kössz, hogy írtál

2015. márc. 3. 08:05
 3/12 anonim ***** válasza:
A fecskendővel nyomd bele a szájába és csukd össze a száját. Tudom, borzalmas, de muszáj lesz nyelnie. A kúpnál pedig én mindig összeszorítom a popsiját és nem tudja kinyomni. Mondjuk nálunk a nurophen kúp szinte mindig hatástalan. :(
2015. márc. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

PEdig elhiheted,hogy meg lehet oldani a kúp és szirup dolgot is...

A kúpot benyomod és összeszorítod a farát,azt nem szabad kinyomnia már 2 perc múlva,mert pl a nurofen az nagyon hamar el is olvad...

A szirupot fecskendővel a szájába...A gyerek fekszik,belenyomod és az állát felnyomod,muszáj lenyelnie.Azért van mikor muszáj kegyetlennek lenni,még ha nem is tetszik.Én lányom már 2 elmúlt,gondolhatod vele milyen küzdések mennek,mégis megoldom.Én nem higítgatnám teával. Telibenyomod és max azonnal igyon rá,le is nyeli a szirupot,de ki is öblíti rögtön a száját.

2015. márc. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Simán hatásos úgy is, elvégre benne marad a gyerekben.

Szép, meg jó, amiket írnak, csak szart se ér a lázcsillapító szirup, ha azonnal ki is hányja a gyerek, minden folyadékkal együtt, ami a gyomrában van. Így lehet meggyűlöltetni a gyerekkel a gyógyszerbeszedést. Erőszakoljuk meg, hánytassuk, jó az neki!


A kúp beadása valószínűleg székelési ingert vált ki nála, próbáld kakálás után kis idővel beadni.


Amíg kicsi volt a fiam, nálunk is trükközni kellett. Pépbe kavartam, folyadékba tettem, csak így fogadta el, különben sugárban hányt tőle. Most már négy éves, ha beteg, mindenféle hiszti és ellenkezés nélkül veszi be a gyógyszereket, trükkök sem kellenek. Igaz, nála nem is társulnak rossz élmények a gyógyszerekhez.

2015. márc. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha már elmúlt 1 éves, akkor próbáld egy kanál lekvárba vagy mézbe keverni. Vagy bármibe, amit szívesen megeszik és kanállal add be. Gyógyszernél érdemes "csalni" az ízzel - bár a Nurofen szirupnak kifejezetten jó íze van.


Amennyire lehetséges, ne hígítsd.

2015. márc. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

4.vagyok

Egyébként érdemes lenne akkor valami mást adni neki,nem nurofent.Vagy nyalásonként adni neki,mivel egyben eléggé hát...Én is vettem már be belőle,eléggé émelyítő és "csípős" az íze...

2015. márc. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16%
Miért lettem lepontozva? A te bajod hogy egy kupot nem tudsz bennt tartani. 3 gyerekem van, csak tudom hogy kell. Mindegy, majd a kórházba kikezelik a gyereked ha te nem vagy képes.
2015. márc. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, talán a stílus...


Kérdező, add úgy, ahogy elfogadja.

2015. márc. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kúpnál valóban működik, ha összeszorítod 1-2 percre a popsiját.

Szirup: 2. gyerekem, szinte minden alkalommal teában kapja. Úgyis iszik rá folyadékot, úgyhogy én sem keltek benne rossz élményt ha nem muszáj. Egyébként nekem a gyerekorvos mondta, hogy pl. az antibiotikumot is bele lehet tenni akár a tápszerbe is. Azért nem javasolják, mert benne van a pakliban, hogy nem issza meg mert más az íze és aztán nem fogja egyáltalán elfogadni később sem.

2015. márc. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!