Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos lányom megérezheti...

17 hónapos lányom megérezheti hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

32.hétben járok. Egyfolytában engem akar (eddig szinte csak apa volt) bújik éjjel átmászik hozzám.

Mindig a hasamon van a kis feje, simizi a hasamat, puszilgatja.

Mikor kérdezem tőle hol van a tesó odajön rámutat a hasamra és simizi és puszilgatja. Pár napja a nővéremét is puszilgatta. Ő is terhes de még azt nem mondtuk neki hogy ott is baba van.

1 szer vagy 2 szer mondtuk neki hol a baba.

Amúgy a babát felismeri az utcán, tv-ben bárhol. Sok babája is van.


2015. márc. 4. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy 32 hetes terhességet egy 17 hónapos is lát.De nem értem miért kell milliószor ugyanolyan kérdést kiírni.

Sokkal értelmesebbek a gyerekek,mint hiszik az emberek.

2015. márc. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az 1éves kisfiam viselkedése változott meg kissé amióta terhes vagyok. Mostanában gyakran elutasító velem. Remélem ez majd változni fog. 8h km
2015. márc. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogyne érezhetné meg!

Amúgy már nagy a hasad, tehát valóban látja is, de sok gyerek has nélkül (tehát terhesség elején) is képes megérezni. Lányom már akkor ingerült volt velem, amikor még nem is teszteltem. Hisztizett agyba-főbe (pedig ő nem olyan), és tiszta dilis lett. Aztán pozitív lett a tesztem, és simán el tudom képzelni, hogy az én "tüneteimet" érezte meg. Babakorától kezdve átveszi az összes rezdülésemet!

2015. márc. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tudja. Ilyenkor még sokkal többet látnak, mint gondolnád. 2 évesem egy nagyon korai vetélést is tudott, mondta, hogy "másik baba elment", pedig még én se tudtam akkor.
2015. márc. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Húúú, ez az utolsó nagyon durva. Tényleg ilyen éles kis szenzorokkal vannak megáldva?
2015. márc. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!